logo

Kultowa odżywka do paznokci Eveline Total Action 8w1. Gdzie najtaniej?

19sie 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Paznokcie nieustannie narażone są na zniszczenia, które z kolei wpływają na ich wygląd. Mycie naczyń, codzienne prace w domu, dieta, brak witamin. Przez to paznokcie mogą być osłabione, łamliwe, a wtedy niestety dłonie nie prezentują się zbyt dobrze. Własnie dlatego powstało mnóstwo odżywek, które mają pomóc w regeneracji płytki paznokcia. Dzisiaj mamy dla Was zestawienie cen kultowej odżywki do marki Eveline - Total Action 8w1.

Reklama

Opinie dotyczące wymienionej odżywki są dość skrajne. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Ale Ci, którym ona nie pomogła powinni pamiętać o tym, że każdy organizm inaczej reaguje na tego typu preparaty i jest to uzależnione naprawdę od wielu czynników. Najlepiej więc samemu przetestować odżywkę i zobaczyć, czy sprawdzi się ona w Waszym przypadku. A jeśli zobaczycie jakieś niepokojące objawy, zwyczajnie ją odstawcie. Być może nie jest ona dla Was :) I pamiętajcie. Wszystko trzeba robić z umiarem. Stosujcie więc odżywkę zgodnie ze wskazówkami producenta. W tym przypadku "im więcej, tym lepiej" się nie sprawdzi. Wręcz odwrotnie, może zaszkodzić. Trzeba jednak przyznać, że wielu osobom odżywka Eveline Nail Therapy Total Action 8w1 naprawdę pomogła. A jeśli chcecie ją przetestować lub regularnie jej używacie i zastanawiacie się, gdzie kupicie ją najtaniej, zobaczcie zestawienie cen.

Eveline odżywka do paznokci

Odżywka do paznokci Eveline 8w1 - porównanie cen

Strona Cena (zł)
Perfumesco 9,28
Rossmann 9,99
Clineo 10,34
iPerfumy 12,00
Empik 12,49
Drogerie Natura 13,99
EVELINE - oficjalny sklep 13,99

Na ostatnim miejscu cenowego zestawienia ex aequo znajdują się Drogerie Natura i oficjalny sklep EVELINE co dowodzi, że naprawdę warto rozglądać się po sklepach, ponieważ bardzo często możemy natrafić na kuszące okazje. A oszczędzenie prawie 5 zł na odżywce kosztującej około 10 zł to naprawdę sporo. A gdzie zapłacicie dodatkowo najmniej za przesyłkę?

  • EVELINE: 5 zł za dostawę do kiosków RUCHu
  • Empik: 6,90 zł za przesyłkę kurierską
  • Perfumesco: 6,99 zł zamówienie przedpłacone z odbiorem w kiosku RUCHu
  • Drogerie Natura: 7 zł za dostawę
  • Clineo: 9,50 zł za przesyłkę przy przedpłacie
  • Rossmann: dostawa na wybranej stacji paliw Orlen 10 zł
  • iPerfumy: 13,90 zł za przesyłkę

W przypadku Perfumesco, gdzie cena za odżywkę jest najniższa, łącznie z dostawą zapłacie 16,27 zł. Mimo tego, że w przypadku wysyłki jest ona najtańsza w oficjalnym sklepie EVELINE, nadal opłaca się zamówić odżywkę 8w1 w Perfumesco, ponieważ z kosztami dostawy zapłacicie za nią bezpośrednio w EVELINE 18,99 zł.

Jak prawidłowo używać odżywkę do paznokci Eveline Nail Therapy Total Action 8w1?

Najważniejsze jest to, żeby stosować się dokładnie do instukcji umieszczonej na opakowaniu i w razie jakichkolwiek niepokojących objawów przestać używać odżywki.

  1. Pierwszego dnia - nałóż JEDNĄ warstwę odżywki na oczyszczoną płytkę paznokcia.
  2. Drugiego dnia - połóż kolejną warstwę odżywki na paznokcie bez zmywania pierwszej warstwy.
  3. Trzeciego dnia - całkowicie zmyj odżywkę z paznokci.

Tę samą czynność powtarzaj regularnie przez około 2-3 tygodnie, a potem już tylko raz w tygodniu. W tym czasie Twoje paznokcie się zregenerują, dzięki czemu będą mocne i piękne :)

A jeśli chcecie zadbać nie tylko o swoje dłonie i paznokcie, mamy również caaaaałą listę rabatów i promocji na kosmetyki i perfumy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close