logo

Kuchnia polska Pawła Małeckiego. Odbierz swoją książkę w Lidlu!

28lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Lidlu możecie już odbierać swoje książki "Polska Kuchnia Naszych Czasów" według Karola Okrasy, ale na tym nie koniec! Nie rezygnujcie ze zbierania naklejek, ponieważ do kompletu będziecie mogli otrzymać drugą książkę z przepisami na pyszne wypieki stworzonymi przez cukiernika Pawła Małeckiego i inne kulinarne autorytety!

Reklama

Lidl słynie ze swoich książek tworzonych przez najlepszych kucharzy i cukierników w Polsce. Każdego roku przez świętami za zakupy w sieciach sklepów Lidl możecie otrzymać naklejki, które później są wymieniane na książki z przepisami, za które trzeba zapłacić jedynie symboliczny, szczęśliwy grosik. W tym roku króluje polska kuchnia, która ma być odzwierciedleniem naszych czasów. O tym jak można odebrać książkę Karola Okrasy z przepisami na pyszne, polskie dania w nowych odsłonach, pisaliśmy na początku rozpoczęcia akcji. A tym razem do 14 grudnia możecie zbierać naklejki za zakupy, które później wymienicie na książkę z przepisami na wypieki i słodkości.

Kuchnia polska Pawła Małeckiego za 1 grosz

"Kuchnia polska Pawła Małeckiego" została napisana we współpracy z największymi kulinarnymi autorytetami: Kingą Paruzel, Anią Włodarczyk, Krystyną Sembą i Piotrem Kucharskim, a całość opatrzona jest pięknymi ilustracjami Andrzeja Pągowskiego. W książce znajdziecie przepisy na ciasta i inne wypieki z wykorzystaniem różnych owoców, które idealnie wpisują się w polskie smaki: jabłek, wiśni, rabarbaru, truskawek.

Co zrobić żeby odebrać książkę Pawła Małeckiego za 1 grosz?

  1. W okresie 28.11-14.12 zrób 6 x zakupy za min. 50 zł i zbierz 6 naklejek (każde 50 zł = 1 naklejka)
  2. Pokaż przy kasie kupon promocyjny z kompletem naklejek
  3. Odbierz książkę dopłacając 1 grosz

Jeśli zdarzy się, że w czasie jednorazowych zakupów wydacie np. 160 zł, to za każde 50 zł otrzymacie naklejkę (w tym przypadku 3). Dobrze więc zastanówcie się nad listą zakupów, możecie nawet już powoli zacząć robić świąteczne zapasy, a na pewno do 14 grudnia uda Wam się uzbierać 6 naklejek.

UWAGA! Naklejki, które zbieraliście do tej pory na książkę "Kuchnia polska Karola Okrasy", również możecie wymienić na książkę z przepisami Pawła Małeckiego, dlatego kto wie, może nie musicie zbierać aż sześciu naklejek, bo część już macie? Wszystkie szczczegóły akcji znajdziecie oczywiście w REGULAMINIE.

Produkty, które nie biorą udziału w promocji:

  • napoje alkoholowe
  • wyroby tytoniowe
  • produkty lecznicze
  • preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią

Jeśli bardzo zależy Wam na książce Lidla ze słodkimi przepisami Pawła Małeckeigo, to na Waszym paragonie nie może znaleźć się żaden z wymienionych wyżej produktów. W przeciwnym razie niestety na dany paragon nie dostaniecie naklejki. Pamiętajcie, że macie czas do 14 grudnia! :) Ale radzimy Wam nieco przyśpieszyć proces zbierania, ponieważ na podstawie poprzednich lat wiemy, że książki Lidla rozchodzą się jak świeże bułeczki :) Dzięki książce Pawła Małeckiego będziecie mogli zrobić pyszne słodkości! Ale my również mamy dla Was coś na osłodę :) ZNIŻKI!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close