logo

Kubuś - zbieraj punkty przez grę i odbieraj nagrody

18maj 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Można! Udowadniamy to opisując codziennie promocje, ale można także dokonać tej czynności w inny sposób. Na przykład - grając w prostą grę i wygrywając nagrody!

Reklama

Gry online są już znane od wieeeelu lat. Cały czas jednak powstają nowe rozwiązania, które cieszą zarówno małych, jak i dużych. Pamiętacie jak w dzieciństwie kupowaliście soki Kubuś, pod których etykietą zawsze znajdowała się zagadka do rozwiązania? Teraz Kubuś poszedł o krok dalej i stworzył grę online, dzięki której można wygrywać ciekawe nagrody!

Gra Kubuś

Tak mniej więcej wygląda gra stworzona przez Kubusia :-)

Wystarczy podążać za kropkami i zbierać je, żeby powiększyć swój zielony okrąg z Kubusiem w środku. Musimy jednak uważać, żeby użytkownik z większym okręgiem dosłownie nas nie pożarł! Gra dostarcza dużo zabawy i adrenaliny, czemu by zatem nie zagrać, jeśli dodatkowo można zebrać jeszcze punkty wymienne na nagrody? Grę znajdziecie TUTAJ.

Punkty możecie zdobywać także w inny sposób. Tym razem pod etykietą produktów Kubuś Play lub Kubuś Waterr znajdziecie specjalne kody. Każdy zarejestrowany kod na stronie powoduje uzyskanie 100 Kubusiowych łapek. Za Kubusiowe Łapki można otrzymywać nagrody!

  • Okulary 3000 Kubusiowych Łapek
  • Zegarek 6000 Kubusiowych Łapek
  • Plecak 9000 Kubusiowych Łapek
  • Bluza 12000 Kubusiowych Łapek

Regulamin akcji, zasady oraz szczegółowy opis nagród również znajdziecie na stronie. I tak, jak na początku napisaliśmy, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Informujemy, że w zabawie mogą brać udział także dzieci, jednak muszą one zostać zarejestrowane na stronie przez swoich rodziców.

Zachęcamy nie tylko do tej zabawy, ale także do czerpania radości z codziennych działań, jak na przykład z zakupów. Skorzystajcie zatem z kodów rabatowych, które oferuje wiele sklepów! Każdy dzień może być dzięki temu wygraną ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close