logo

Książkowa randka w ciemno. Daj się uwieść!

22paź 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor:

0

Jesienna pogoda i chowanie się za szalikami i czapkami nikogo nie wprawia w randkowy humor. Takim nastrojom nie poddała się ekipa z e-księgarni Publio.pl

Jak sami dobrze wiecie, lubimy ciekawe akcje, które urozmaicają robienie zakupów. Wyszukując dla Was najlepsze promocje i rabaty w sieci natrafiliśmy na ciekawą akcję książkową owianą nutką tajemnicy i romansu.

Co poniedziałek portal Publio w swojej akcji "Randka w ciemno" udostępnia swoim użytkownikom trzy krótkie opisy książek, nie podając przy tym autora, tytułu, ani nawet imienia głównego bohatera. Kierowani tylko takim wprowadzeniem możemy wybrać najciekawszą dla nas propozycję. Po czterodniowej walce, w piątek, przedstawiona zostanie książka, która skradła serce największej liczbie użytkowników. Zwycięzca czytelniczych serc będzie dostępny w promocyjnej cenie w dniu rozwiązania konkursy

Oprócz ciekawej formy promocji książek, tym, co warte jest podkreślenia w "Randce w ciemno" jest dosłowność powiedzenia "nie oceniaj książki po okładce". Tutaj nie możemy kierować się uprzedzeniami czy złą recenzją w Internecie - jeżeli zaintrygował nas opis, jest szansa, że cała książka dołączy do naszych ulubionych historii.

Nie dajmy się samotności i ucieknijmy w romansowanie z najlepszą przyjaciółką jaką można sobie wyobrazić - dobrą książką :)

Jeżeli jednak nie jesteście fanami niespodzianek, zebraliśmy dla Was różnorodne propozycje książek w promocyjnych cenach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close