logo

Książki na jesienne wieczory - gdzie promocje?

06wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zbliża się jesień, a to oznacza, że dzień będzie teraz coraz krótszy, a Wy będziecie mieli więcej czasu na... czytalnie! Nie możecie się doczekać długich wieczorów, podczas których okryci kocem, z gorącą czekoladą będziecie mogli całkowicie oddać się książce? Sprawdziliśmy, w których księgarniach internetowych aktualnie skorzystacie z promocji!

Reklama

Czytać można wszędzie i o każdej porze roku, ale jesień jest pod tym względem wyjątkowa. Długie wieczory i deszczowa aura sprzyjają przesiadywaniu w domu z książką oraz gorącą czekoladę w ręce. Zanim nowa pora rozgości się u nas na dobre, chcecie uzupełnić swoją prywatną biblioteczkę o nowe tytuły? Sprawdziliśmy, w których księgarniach sporo oszczędzicie na kupnie książek.

Gdzie promocje na książki?

-> Wydawnictwo Znak

Na stronie Wydawnictwa Znak trwa książkowa wyprzedaż, w czasie której wybrane tytuły kupicie w promocji nawet o 55% taniej. Romas, biografia, a może kryminał - jaki gatunek wybierzecie na długie, jesienne wieczory?

Promocje na książki

-> Chodnik Literacki

Uwielbiacie być na bieżąco z najbardziej poczytnymi tytułami? W Chodniku Literackim bestsellery kupicie z rabatami sięgającymi nawet 65%.

Promocje na książki

-> Merlin

Książki w promocji i dodatkowy kod rabatowy? Z takiej okazji skorzystacie w sklepie Merlin. Do 9 września z kodem: KOD20-FO35 uzyskacie dodatkowe 20% zniżki.

Promocje na książki

-> Tania Książka

Książki to dość droga inwestycja, ale na stronie Tania Książka kupicie je naprawdę tanio. Do 11 września za wybrane tytuły zapłacicie tylko 15 zł.

Promocje na książki

-> Selkar

Szukacie promocji na książki dla osób w każdym wieku? Najmłodszych pociech, nastolatków i dorosłych, którzy uwielbiają kryminały? Na stronie Selkar niektóre tytuły kupicie nawet 80% taniej.

Promocje na książki

-> Paskarz

Na stronie Paskarz w zakładce "Promocje" również znajdziecie atrakcyjne obniżki na wybrane tytuły. Niektóre rabaty sięgają aż 70%. Z pewnością uda Wam się wybrać coś z oferty tej księgarni dla siebie :-)

Promocje na książki

Jesteście książkowymi molami, ale zamiast tradycyjnych książek dużo czytacie na czytniku? Wiemy, gdzie skorzystacie z promocji także na Ebooki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close