logo

Książki do 10 zł na TaniaKsiążka.pl - zobacz najlepsze tytuły!

17lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

10 000 produktów do 10 zł z czego 80% to książki, które kupicie nawet za 2,32 zł? To prawdziwe TanioKsiążkowe szaleństwo, w którym możecie wziąć udział. Wśród przecenionych tytułów znajdziecie kultowe pozycje takie, jak "Mały Książę", "Ballady i Romanse" czy "Rok 1984".

Reklama

Według danych Bilbioteki Narodowej aż 10 milionów Polaków nie ma w domu ani jednej książki i z roku na rok wydajemy coraz mniej pieniędzy na ich zakup (źródło). Po pierwsze, może to być spowodowane spadkiem czytelnictwa, co jest bardzo smutne, po drugie, takie promocje jak ta na TaniaKsiążka.pl po prostu nie pozwalają wydawać dużo na książki! I taka wymówka bardzo nam się podoba :-) Mamy więc nadzieję, że ilość wydawanych pieniędzy na książki maleje wyłącznie ze względu na liczne i atrakcyjne promocje, dzięki którym wybrane tytuły można kupić nawet do 10 zł.

Książki do 10 zł

Ile średnio kosztuje jedna książka? Pewnie pomiędzy 30 zł - 40 zł. W tej cenie kupując na TaniaKsiążka.pl możecie mieć aż 4, a nawet jeszcze więcej nowych pozycji na swojej półce! Zobaczcie najlepsze tytuły, jakie udało nam się znaleźć.

Najlepsze tytuły z promocji na TaniaKsiążka.pl

Pewnie czytając nasz artykuł myślicie, że co prawda jest taka promocja, na TaniaKsiążka.pl można kupić wybrane tytuły do 10 zł, ale pewnie nie będzie tam nic ciekawego, co chcielibyście mieć na swojej półce. I tutaj się mylicie. Bo interesujących pozycji jest naprawdę wiele, a wśród nich klasyki, które nie tylko zapewne chcecie, ale również powinniście mieć na półce:

Książki do 10 zł

Poza tym, do 10 zł znajdzicie też sporo książek dla dzieci, które rozwiną ich wrażliwość i poszerzą wiedzę, więc Wasze maluchy również będą mogły skorzystać z tej promocji: "O psie, który jeździł koleją", "Niepoważne wierzyki do utrwalenia wymowy i pisowni" czy "Tajemniczy Ogród" to te książki, które naprawdę warto kupić pociechom. Do książek na pewno przydadzą Wam się akcesoria. Mamy świetny gadżet, dzięki któremu będziecie mogli czytać książki o każdej porze! Lampka LED z kuponem od GoDealli kosztuje 13,90 zł.

Lampka LED do czytania

Wszystkie mole książkowe z pewnością na bieżąco śledzą wszystkie promocje w księgarniach i dobrze wiedzą, że wcale nie trzeba wydawać na książki dużo pieniędzy żeby na półce mieć wszystkie tytuły, jakie chce się przeczytać. Wierzcie nam, codziennie przeszukujemy sieć w poszukiwaniu najlepszych okazji i w takich księgarniach internetowych, jak: Chodnik Literacki, Ravelo czy Znak zawsze znajdziecie jakieś zniżki. Poniżej spis aktualnych rabatów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close