logo

Książka kucharska Lidl na święta - jak ją zdobyć?

09lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Lidlu wystartowała już kolejna edycja akcji lojalnościowej z nowymi książkami kucharskimi na święta. Tym razem w roli głównej warzywa i owoce. Jak i do kied będziecie mogli odbierać książki "Jak jeść zdrowiej. Warzywa i owoce" w Lidlu? Sprawdźcie szczegóły najnowszej promocji!

Reklama

Akcja z książkami kucharskimi z Lidla jest chyba tak popularna, jak słynna promocja z Gangiem Świeżaków i Słodziaków w Biedronce. Zawsze z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych informacji o nowych książkach z przepisami, które można odbierać w Lidlu najczęściej przed Wielkanocą oraz Bożym Narodzeniem i... nareszcie się doczekaliśmy! Przed tegorocznymi świętami również będziecie mogli zgarnąć do kolekcji kolejną, ósmą już część serii książek z przepisami Lidla. Tym razem dowiecie się z niej, jak jeść zdrowiej przygotowując dania z warzywami i owocami w roli głównej.

"Jak jeść zdrowiej. Warzywa i owoce" - nowa książka kucharska Lidla już niebawem!

Książki kucharskie Lidl Jak jeść zdrowiej warzywa i owoceŹródło: dlahandlu.pl

Najnowsza książka kucharska Lidla "Jak jeść zdrowiej. Warzywa i owoce" podzielona została na dwie części:

  • Część edukacyjna - znajdziecie tutaj informacje na temat Piramidy Zdrowego Żywienia, wartości odżywczych warzyw i owoców, zaleceń dietetycznych, zbilansowanej diety, dzięki którym będziecie mogli przygotowywać zdrowe, pełnowartościowe w witaminy posiłki.
  • Część z przepisami - mnóstwo pomysłów na śniadania, obiady, kolacje i desery z warzywami i owocami w roli głównej.

Książka z przepisami powstała we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia oraz Polskiej Federacji Banków Żywności, dzięki czemu znajdziecie w niej bardzo profesjonalne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i stylu życia. Oczywiście nie zabraknie w niej także przepisów Waszych ulubieńców - Karola Okrasy, Darii Ładochy, Kingi Paruzel i Pawła Małeckiego.

Jak i kiedy odebrać książkę z przepisami? 

Lidl książka kucharska Jak jeść zdrowiej warzywa i owoce

Zasady tegorocznej akcji są niezmienne. Żeby odebrać swoją książkę kucharską "Jak jeść zdrowiej. Warzywa i owoce" z Lidla, wystarczy zbierać naklejki, które otrzymacie przy okazji robienia zakupów w tej sieci dyskontów. 1 naklejka to każde wydane 50 zł na zakupy w Lidlu. Po uzbieraniu sześciu (czyli wydaniu 300 zł) do 8 grudnia będziecie mogli odebrać swoją książkę z przepisami od Lidla.

Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Jeśli jednak już nie możecie się doczekać uzbierania wszystkich najlejek i eksperymentowania w kuchni z nowymi przepisami z Lidla, wiemy, co jeszcze ułatwi Wam gotowanie. Mamy dla Was zniżki na kuchenne akcesoria!

Źródło zdjęcia głównego: Lidl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close