logo

"Krótka historia czasu" Stephena Hawkinga - porównanie cen

16mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie zapoznać się z twórczością Stephena Hawkinga, jednego z najbardziej wpływowych i odkrywczych naukowców? Zobaczyć wszechświat z innej perspektywy? Sprawdziliśmy, gdzie kupicie jeden z najbardziej popularnych tytułów tego autora - "Krótka historia czasu" w dobrej cenie. Wyszukaliśmy także promocje na inne książki Stephena Hawkinga.

Reklama

Niedawno odszedł jeden z najwybitniejszych naukowców na świecie. Stephen Hawking to znany astrofizyk, wielki człowiek, którego dorobek naukowy podziwiają ludzie na całym świecie i będą z niego korzystać liczne pokolenia. Jego książka wydana w 1988 roku - "Krótka historia czasu", sprzedała się w 10 mln egzemplarzy na całym świecie i uważana jest za sztampową pozycję tego naukowca. Jeżeli chcecie zapoznać się twórczością Stephena Hawkinga i poznać nieznane ciekawostki ze świata, porównaliśmy dla Was ceny tego tytułu w księgarniach.

"Krótka historia czasu" Stephena Hawkinga - porównanie cen

Krótka historia czasu promocja

Źródło: Inbook.pl

Sklep Cena
Allegro 24,95 zł
Gandalf 25,08 zł
Dadada 25,93 zł
Tania Książka 27,20 zł
InBook 28,91 zł
Selkar 29,99 zł

W naszym zestawieniu braliśmy pod uwagę ceny za książkę "Krótka historia czasu" Stephena Hawkinga w miękkiej oprawie. Niestety, w bardzo wielu księgarniach pozycja ta jest niedostępna. Najtaniej kupicie ją jednak na aukcji na Allegro, gdzie zapłacicie za nią tylko 24,95 zł. W porównaniu do ostatniego miejsca w tabeli, różnica pomiędzy ceną na Allegro a w księgarni Selkar wynosi 5,04 zł. Może to niedużo, ale za zaoszczędzone pieniądze macie już dostawę :-)

Stephen Hawking ma w swoim dorobku blisko 20 książek popularnonaukowych. I mimo że "Krótka historia czasu" to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny tytuł tego autora, wyszukaliśmy dla Was zniżki również na inne pozycje Stephena Hawkinga.

Książki Stephena Hawkinga - gdzie promocje?

-> Empik:

stephen hawking książki promocja

-> Tania Książka:

stephen hawking książki promocja

-> Livro:

stephen hawking książki promocja

-> Świat Książki:

stephen hawking książki promocja

Uwielbiacie relaksować się przy książce? Czytacie do poduszki? A może wolne popołudnia spędzacie na kanapie pod kocem z książką w ręku? Dla moli książkowych mamy jeszcze więcej promocji na książki i Ebooki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close