logo

Kosmetyki za darmo? Tak! Zostań testerem i używaj za free

20mar 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

4

Ponoć w życiu za wszystko trzeba płacić. Dziś pokażemy Wam, że to stwierdzenie nie jest do końca prawdziwe i możliwe jest używanie kosmetyków czy chemii domowej nie płacąc za nie. I bynajmniej nie chodzi nam o kradzież!;) O czym więc mówimy? Przeczytajcie nasz dzisiejszy wpis,a wszystko stanie się jasne;)

Reklama

Próbowanie za darmo

W dzisiejszych czasach na rynku są dostępne miliony różnorodnych produktów i usług. Wiadomo, każdemu producentowi zależy, by użytkownik wybrał właśnie jego artykuł, a nic nie działa tak dobrze, jak polecenie od innej osoby, która z niego korzystała. Wierzymy, że to co przeczytamy bądź usłyszymy o produkcie jest prawdą, często przyjmując to jako naszą własną opinię. Markom zależy więc na tym, by jak najwięcej opinii o ich artykułach było pozytywnych, więc dokładają wszelkich starań, by właśnie tak było. W jaki sposób? Jednym z możliwości jest rozdawanie produktów do testowania, w zamian oczekując wystawienia szczerej opinii.

Zostań testerem

Co trzeba zrobić, by zostać testerem i dostać do wypróbowania taki darmowy produkt? To zależy od konkretnego producenta, najczęściej polega to wyłącznie na zgłoszeniu się w odpowiednim terminie, bądź też zostawieniu swojego maila, który weźmie udział w losowaniu testerów. My dzisiaj przedstawimy wam na godeallowym blogu trzy oferty, w których wystarczy zgłosić się lub wypełnić formularz i zmieścić się w limicie, by móc za darmo testować produkty.

Adidas na Wizaz.pl

Markę Adidas jest znana głównie ze sportowej odzieży, jednak w swojej ofercie posiada także kosmetyki. I własnie je można przetestować za darmo. Na portalu Wizaz.pl dostępny jest formularz, który wypełniać mogą osoby zarejestrowane w tym serwisie. Wystarczy prawidłowo wypełnic formularz zgłoszeniowy i wysłać go do 23 marca 2014 roku. Osoby, które podadzą prawidłowe dane i zrobią to jako jedne z pierwszych 240 uczestników, otrzymają do przetestowania jeden z dwóch zestawów. W skład zestawów wchodzą:

1) Żel pod prysznic, Antyperspirant w sprayu, Antyperspirant w kulce

2) Woda toaletowa 50 ml, Dezodorant w naturalnym sprayu, Dezodorant w sprayu.

Po zakończeniu testowania użytkownik otrzyma ankietę wynikową, którą zobowiązany jest wypełnić.

Elancyl: skomentuj jako pierwszy i odbierz kosmetyk

Elancyl jest marką, która oferuje kosmetyki stworzone do walki o piękne i jędrne ciało. Każdy, kto chce przekonać sie, czy kremy tej firmy naprawdę działają, może wziąć udział w testowaniu: wystarczy, że polubi profil Elancyl na Facebooku i odpowie jako pierwszy na codziennie zadawane pytanie konkursowe. Nabór testerów trwa od 14 do 28 marca. Po 2 tygodniach od otrzymania produktu do testowania, firma skontaktuje się z testerem i poprosi o jego opinię, którą następnie opublikuje na profilu marki na wspomnianym portalu społecznościowym.

 

Perfekcyjna skóra: testy Philips Lumea

Choć to nie kosmetyk, produkt ten jest silnie związany z urodą i dbaniem o ciało, dlatego wrzucamy go jako kolejną propozycję. Lumea jest to urządzenie do pozbywania się nadmiernego owłosienia, które emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło. Melanina we włosach absorbuje te impusly światła, przez co mieszki włosów zostają uszkodzone i z każdym zabiegiem coraz bardziej wchdozą w fazę tzw "wyłączenia". W konswekwencji włosy wypadają i odrastanie ich zostaje zatrzymane. Żeby przetestować to urządzenie należy wypełnić formularz. I etap, polegający na wyłonieniu na podstawie przesłanych odpowiedzi 3 testerów, trwa do końca marca 2014 roku. II etap polega na ocenie przesłanych przez Uczestników-testerów opinii na temat produktu.

My też dajemy możliwości

Nie udało Ci się zakwalifikować do szcześliwego grona testerów? A może po prostu nie chcesz zostawiać swoich danych i tracić swój czas i siły na komponowanie wymyślnych odpowiedzi konkursowych? Nie oznacza to, że nie możesz cieszyć się darmowymi kosmetykami - nierzadko w sklepach, których zniżki i kody rabatowe znajdziecie na GoDealli, oferowane są kosmetyki za 1 grosz, bądź takie, które dodawane są jako prezent do innego zakupionego towaru. Sprawdzaj na bieżąco promocje Yves Rocher, Dr Irena  Eris czy Douglas, a na pewno upolujesz cenowy hit;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close