logo

Kosmetyczna promocja: 1+1 za 1 grosz w Super-Pharm!

30gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

W Super-Pharm kupując dwa kosmetyki do makijażu, za drugi z nich zapłacimy tylko 1 grosz.

Tego typu okazje pojawiają się już regularnie w znanych sieciowych drogeriach. W listopadzie podobną akcję przeprowadzał Rossmann. Tym razem czas trwania promocji wydaje się nieprzypadkowy. W końcu przed nami Sylwester i karnawał, kiedy to okazji do odświętnego makijażu nie brakuje.

Promocja trwa do 2 stycznia 2015 roku. Aby można było z niej skorzystać, należy kupić min. 2 kosmetyki do makijażu. Za 1 grosz kupimy produkt tańszy lub w tej samej cenie. Uwaga: jak informuje Super-Pharm na swoim profilu na Facebooku, limit zakupowy wynosi maksymalnie 3 promocyjne sztuki na jednego klienta. Oznacza to więc, że jedna osoba może kupić łącznie do 6 sztuk produktów do makijażu. 3 z nich będą kosztowały 1 grosz.

Promocja obejmuje kosmetyki wszystkich marek, jednak wyłącznie te w pełnych cenach. Dotyczy również lakierów do paznokci. Nie obejmuje zestawów.


Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na blog Gdziepromocja.pl, gdzie publikujemy informacje o najlepszych akcjach zniżkowych. Zawsze donosimy o tym, gdzie można znaleźć największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@gdziepromocja.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close