logo

Konkursy, w których można wygrać bilety na Mundial 2018

17kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już w czerwcu wszystkich fanów piłki nożnej czekają wielkie emocje! W Rosji startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Jeżeli chcecie wybrać się na Mundial i zobaczyć naszą reprezentację w akcji, jest kilka konkursów, w których możecie wziąć udział żeby wygrać bilety na mecze podczas Mistrzostw Świata. Specjalnie dla Was, w jednym miejscu, publikujemy konkursy, w których do zgarnięcia są bilety na Mundial 2018!

Reklama

Niebawem rozpoczną się wielkie, piłkarskie emocje. Dla wszystkich fanów futbolu, którzy koniecznie chcą znaleźć się na Mundialu podczas jednego z meczów, zebraliśmy konkursy, w których możecie zgarnąć bilety na mecze Polaków.

Gdzie wygrasz bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018?

1. Coca-Cola - zbieraj nakrętki i wygraj bilet na mecz

Do kiedy? 30.06.2018

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

Źródło: https://promocje.woah.com/

Zabierając kody spod nakrętek napojów Coca-Cola możecie wygrać nagrody rzeczowe w postaci piłki czy puszki Coca-Cola, a także wziąć udział w losowaniu 100 podwójnych biletów na mecze Polaków podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Biorąc udział w loterii otrzymacie szansę wyjazdu na mecz reprezentacji do Moskwy, Kazania lub Wołgogradu. Jak wziąć udział w loterii Coca-Coli? Szczegóły tej akcji opisaliśmy dla Was w artykule -> Coca-Cola: zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecze Polaków! Znajdziecie w nim wszystkie szczegóły loterii.

2. Loteria Carrefour

Loteria Carrefour Mundial bilety

Do kiedy? 25.05.2018

Robiąc zakupy w hipermarketach i supermarketach Carrefour lub na www.carrefour.pl możcie wygrać 1 z 50 dwuosobowych wyjazdów na mecz Polska - Japonia na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej FIFA 2018. 

Jak wziąć w niej udział?

  1. Zrób zakupy płacąc kartą Visa w hipermarketach i supermarketach Carrefour lub na www.carrefour.pl (od 7 do 25 maja).
  2. Odbieraj kody i rejestruj na www.loteria.carrefour.pl.
  3. Sprawdzaj wyniki losowania w soboty 12, 19 i 26 maja.

3. Kia Official Match Ball Carrier 2018

Do kiedy? 18.04.2018

Kolejny raz marka Kia chce spełnić dziecięce marzenia. Do wygrania w konkursie Kia Official Match Ball Carrier 2018 jest wyjście wraz z piłkarzami na murawę podczas Mistrzostw Świata w meczu Polska-Senegal w Moskwie oraz przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i bilety na mecz dla dziecka i jego opiekuna, więc jest o co grać!

Jak wziąć udział w konkursie?

Przygotuj film, zdjęcie lub opis obrazujący zamiłowanie dziecka do piłki nożnej wraz z uzasadnieniem, dlaczego powinno wystąpić w roli uczestnika Kia Official Match Ball Carrier 2018 i zamieść je na stronie wydarzenia jako wpis.

4. Loteria Visa

Do kiedy? 09.05.2018

Visa loteria Mundial 2018

Ekskluzywny wyjazd na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 możecie wygrać również w loterii Visa. Wystraczy, że posiadacie kartę Visa i w czasie trwania loterii zrobicie zakupy za min. 5 zł płacąc za nie z Visa (zachowaj potwierdzenia transakcji), a później zarejestrujecie swoje transakcje. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto Visa.
  2. Zaloguj się.
  3. Rejestruj transakcje poprzez stronę lub wysyłając SMS o treści „Visa”na numer 4488 (koszt SMS-a zgodnie z taryfą operatora).

Im więcej transakcji zarejestrujecie, tym większe szanse będziecie mieli na wygraną. A co możecie zgarnąć?

Nagrody:

  • 42 x dwuosobowy wyjazd na mecz Polska-Senegal na Mistrzostwach Świata FIFA 2018: 3 noce w luksusowym hotelu w Moskwie dla dwojga oraz dwa bilety na mecz Polska – Senegal z kieszonkowym od Visa do wydania na co chcesz.
  • 210 x koszulka z limitowanej serii wraz z kartą przedpłaconą o wartości 250 eurooszulka zaprojektowana przez duet Paprocki i Brzozowski stworzona specjalnie z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018.

5. #MistrzowskiTyper

Do kiedy? 19.05.2018

Konkurs Mistrzowski Typer Mistrzostwa Świata 2018 Rosja

Zakłady bukmacherskie Totolotek zorganizowały konkurs dla wszystkich osób pełnoletnich, w którym do wygrania jest pakiet wyjazdowy na Mundial dla jednej osoby do Rosji (w terminie 18.04-20.04) + nagroda o wartości 200zł.

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

W odpowiedzi na tego tweeta zamieszczonego przez zakłady Totolotek na swoim profilu, musicie wytypować w komentarzu wyniki 31. kolejki Ekstraklasy. W komentarzu obowiązkowo musicie podać swój login, którego używacie na stronie zakładów Totolotek - warunek konieczny! Dodatkowo, komentarz powinien zawierać hashtag konkursowy #MistrzowskiTyper, hashtag meczowy, musicie również udostępnić post z konkursem. Poniżej pokazujemy przykładowy, poprawny post konkursowy:

Konkurs Mistrzowski Typer Mistrzostwa Świata 2018 Rosja

Źródło: https://twitter.com/TotolotekPL/

Pamiętajcie, że w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają konto na stronie zakładów bukmacherskich Totolotek.

Te konkursy przybliżą Was do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018. Ale jak to w konkursach bywa - muszą być wygrani i przegrani. Dla tych, którym nie uda się wygrać wyjazdu na Mundial, podpowiadamy, gdzie i za ile kupicie bilety na mecz reprezentacji i innych drużyn podczas Mistrzostw Świata w Rosji.

Gdzie i za ile bilety na Mundial 2018?

Bilety na mecze Polaków i innych drużyn na Mundial 2018 możecie kupić przez internet dzięki różnym platformom eventowym. Na stronie viagogo.pl za bilety na mecz naszej reprezentacji z Senegalem, który odbędzie się 19 czerwca, będziecie musieli zapłacić najmniej 627 zł. I z tego, co zdążyliśmy się zorientować, mimo tej ceny rozchodzą się one jak świeże bułeczki.

Te konkursy to nie lada gratka dla wszystkich fanów futbolu, ale jeśli poza piłką nożną kochacie również inne dyscypliny sportowe i szukacie butów czy stroju do ćwiczeń - mamy dla Was promocje!

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close