logo

Konkursy urodzinowe Biedronki - 20 lat razem

09paź 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Z okazji swoich urodzin, Biedronka organizuje dwa konkursy. Do wygrania samochody i bony na zakupy. Jest w czym wybierać!

Reklama

Biedronka, ach Biedronka... Już 20 lat na rynku - nie można przepuścić takiej okazji do świętowania! Do celebrowania urodzin Biedronki dołączają się także jej klienci. Każdy może wziąć udział w dwóch konkursach urodzinowych:

  • Unilever
  • Lays

Konkurs Biedronka Unilever

Kup dowolne produkty Knorr, Lipton, Delma, Cif lub Rexona za min. 20 zł, zarejestruj swój paragon i dokończ zdanie Kupuję w Biedronce, ponieważ...

Szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.20urodzinybiedronki.pl.

Konkurs Biedronka Lays

Kup dowolny produkt Lays lub Cheetos oraz dowolny produkt Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP, Lipton, Tropicana, zarejestruj paragon i napisz hasło reklamowe dla jednego z zakupionych produktów. Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Biedronka już od kilku miesięcy organizuje swoje urodziny :-) Jednak cały czas zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami. Jednocześnie, wybierając się do znanych marketów w Polsce, możesz skorzystać także z nowej promocji Carrefoura - więcej w poprzednim artykule: Carrefour: weź kartę Szalona 5 z PLUSEM na zakupy i zarabiaj!

Przy okazji sprawdź także najnowsze promocje w innych marketach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close