logo

Konkurs Zooplus: Zrób zdjęcie pupilowi i wygrywaj nagrody!

10cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Uwielbiacie zwierzaki lub posiadacie własnego pupila, którym lubicie się chwalić? Jeśli tak, mamy ciekawą propozycję konkursu zorganizowanego przez Zooplus z okazji 20 urodzin sklepu. Jakie są jego zasady i kto ma największą szansę na wygraną? Prześwietliliśmy dla Was regulamin akcji, streszczając go do najważniejszych punktów.

Reklama

Zooplus z okazji 20. urodzin zorganizował konkurs dla wielbicieli zwierzaków - „Podziel się swoimi #WOOFMOMENTS“. Głównym założeniem konkursu jest przekonanie jury, że Wy i Wasz zwierzak stanowicie zgrany zespół i to właśnie Wam należy się nagroda. Jaki jest czas trwania konkursu oraz jakie są wymogi, by wziąć w nim udział? I oczywiście, co najważniejsze - co można wygrać? Scrollujcie niżej, a wszystkiego się dowiecie.

Zasady konkursu „Podziel się swoimi #WOOFMOMENTS“

Przyznajemy, dotarcie do regulaminu tej akcji było dość trudne - wszystko dlatego, że jest on dostępny dopiero po kliknięciu przycisku "weź udział" na stronie konkursu. Dla poszukiwaczy internetowych okazji taki wybór umiejscowienia regulaminu może okazać się dość zaskakujący. Nasi stali czytelnicy wiedzą, że od bardzo dawna staramy się uczulać internautów, by nie klikać nic bez dokładnego przestudiowania zasad czy regulaminów konkursów i akcji promocyjnych. Tym razem jednak, mając na uwadzę, że Zooplus to sklep znany i lubiany, postanowiliśmy zrobić wyjatek, zakładając, że jest to zwyczajne przeoczenie - i nie pomyliliśmy się. Konkurs regulaminu istnieje i nie ma w nim nic niepokojącego. Poniżej wypisaliśmy z niego kilka najważniejszych punktów:

  1. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie ze swoim pupilem i przesłać je na stronie konkursu, wtedy bierzcie udział w losowaniu. W każdym tygodniu nadsyłania prac wyłaniany jest zwycięzca tygodnia.
  2. Konkurs trwa do 21 lipca 2019 roku.
  3. Aby przesłać zdjęcie należy wypełnić formularz na stronie, oraz potwierdzić mail, który otrzymacie po przesłaniu zgłoszenia.
  4. Prace oceniane będą przez 3-osobowe jury, w składzie: przedstawiciel zarządu Zooplus, zaufany klient zooplus oraz doświadczony fotograf zwierząt Thore Scheu.

Wielu z Was zapewne w swojej galerii telefonu posiada zdjęcia ze swoim zwierzakiem. Szkoda byłoby zachować je tylko dla siebie - w końcu to chyba oczywiste, że to właśnie Wasz pupil jest najpiękniejszy, najsłodszy i pozując, robi najzabawniejsze minki. Warto sprawdzić, czy jury konkursowe myśli podobnie. Jeśli nie macie odpowiedniej fotki, spędźcie trochę czasu ze swoim pupilem i zróbcie pamiątkowe zdjęcie z tej chwili - pogoda na wspólne wyjście do parku jest idealna.

Nagrody w konkursie Zooplus

W każdym tygodniu wygrać można inne nagrody. Aktualnie gra toczy się o pulę z 24. tygodnia, jeśli więc do końca tygodnia prześlecie swoje zgłoszenie, będziecie walczyć o Grill Weber Genesis II o wartości około 680 euro. Kolejny zwyciezca zgarnie aparat cyfrowy, następnemu szczęśliwcy przypadnie roczny zapas artykułów dla zwierząt - i tak do końca zabawy. Wasze zgłoszenie może zostać wybrane tylko raz, ale nadesłane zdjęcie bierze udział w konkursie do końca jego trwania. Jeżeli więc nie uda się w jednej z tur, warto uzbroić się w cierpliwość - być może uda się wygrać w kolejnej.

Nagrody w poszczególnych etapach prezentują się następująco:

  • 24 tydzień kalendarzowy: Grill Weber Genesis II (o wartości ok. 680 euro, od JRS)
  • 25 tydzień kalendarzowy: aparat cyfrowy Nikon Coolpix P1000(o wartości ok. 886 euro, od zooplus)
  • 26 tydzień kalendarzowy: roczny zapas artykułów dla zwierząt w formie kuponów zooplus o wartości 12 x 100 euro (od Hill´s)
  • 27 tydzień kalendarzowy: iPad Air 10,5” 64GB (o wartości ok. 550 euro od Interquell)
  • 28 tydzień kalendarzowy: roczny zapas artykułów dla zwierząt w formie kuponów zooplus o wartości 12 x 100 euro (od almo nature)
  • 29 tydzień kalendarzowy: odkurzacz akumulatorowy DYSON V11 (o wartości ok. 650 euro, od zooplus)

Szczęście Wam nie dopisało i jury nie wybrało Waszego zdjęcia jako wygranego? Cóż, bywa i tak - jednak wciąż macie szansę na zgarnięcie ciekawych rabatów, także poza Zoosklepem. W pozostałych sklepach online także znajdziecie atrakcyjne zniżki na artykuły dla zwierząt:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close