logo

Konkurs: wygraj sprzęt Bosch za 10 000 zł!

21cze 2018

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Gotowanie jest dla Was naprawdę świetną zabawą? Uwielbiacie spędzać czas w kuchni na wspólnym eksperymentowaniu i przygotowywaniu posiłków? W takim razie weźcie udział w konkursie Akademii Smaku i grajcie o sprzęt marki Bosch warty aż 10 000 zł!

Reklama

Kuchnia to serce każdego domu. W niej zazywczaj jemy wspólne posiłki, przygotowujemy potrawy i eksperymentujemy z nowymi smakami. To właśnie kuchnia jest miejscem najlepszych parapetówek i domowych imprez :-) Przypominacie sobie zabawną historię z domówki, a może przytrafiło Wam się coś śmiesznego podczas wpólnego gotowania z rodziną lub znajomymi? Teraz za podzielenie się swoją historią możecie zgarnąć nowy sprzęt kuchenny biorąc udział w konkursie Akademii Smaku.

Zabawa zaczyna się w kuchni! Zasady konkursu

Konkurs Akademia Smaku sprzęt Bosch

  1. Opisz lub pokaż swoją zabawną historię z kuchni (maksymalnie 800 znaków).
  2. Prześlij swoją historię przez formularz www lub opublikuj ją na Instagramie z hashtagiem #ZabawaZaczynaSięwKuchnioraz oznaczeniem profilu marki Bosch @boschhomepl.

Na nadesłanie zgłoszeń macie czas jeszcze do niedzieli 24 czerwca. Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w konkursie przez stronę, w formularzu www będziecie musieli podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a także zaakceptować wszystkie zgody i warunki konkursowe:

Konkurs Akademia Smaku sprzęt Bosch

Spośród nadesłanych zgłoszeń specjalna komisja wybierze najlepsze, jej zdaniem, prace. Liczy się Wasza kreatywność, humor i sposób, w jaki przedstawicie najbardziej zabawną historię z życia wziętą, jaka przytrafiła Wam się w kuchni :-) Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 16 lipca.

Co możecie wygrać?

Konkurs Akademia Smaku sprzęt Bosch

Warto się nieco postarać nad zadaniem konkursowym, ponieważ do zgarnięcia jest cały zestaw nowych sprzętów do domu marki Bosch o łącznej wartości 10 000 zł! W skład nagrody głównej wchodzą:

  • piekarnik,
  • płyta indukcyjna,
  • zmywarka 60 cm,
  • robot kuchenny,
  • blender,
  • czajnik,
  • toster.

Będziecie więc mogli wyposażyć całą swoją kuchnię w całkowicie nowe urzędzenia!

Rabaty na pocieszenie

Każdy konkurs rządzi się swoimi prawami. Ktoś musi przegrać żeby jedna osoba mogła wygrać. Ale dla pozostałych, którym nie uda się zgarnąć nagrody głównej, przygotowaliśmy zniżki na sprzęt RTV i AGD na pocieszenie :-) Próbujcie swojego szczęścia w różnych konkursach, a na pewno Wam się uda! Tymczasem możecie dokupić do swojej kuchni nowy blender, mikser czy ekspres do kawy w niższej cenie.

Źródło zdjęcia głównego: https://akademiasmaku.pl/zabawa/konkurs

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close