logo

Konkurs Wilkinson: Na ostrzu flirtu!

09cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wystarczy ruszyć głową, uruchomić swoją kreatywność i dopisać dialog do niezwykle gorącej (a może ostrej?) sceny! Tylko tyle, aby wygrać telewizor lub kamerę GoPro. Na czym polega ten konkurs?

Reklama

Lubicie oglądać filmy? Nie zawsze podobają się Wam dialogi lub macie pomysł na coś lepszego? W tym konkursie możecie się wykazać swoją pomysłowością i wygrać jedną z wyjatkowych nagród - a jest o co walczyć. Jedynym haczykiem w całej zabawie wymóg, aby mieć dowód zakupu jakiegokolwiek produktu marki Wilkinson - z tym nie powinniśmy mieć problemu - w letnie upalne popołudnia wolimy mieć gładkie nogi!

Uzupełnij scenę o dialog

Jeśli filmowe romanse to coś, co przykuwa Waszą uwagę, a słowa głównych bohaterów spijacie im z ekranowych ust, to to zadanie będzie dla Was wyjątkowo proste. Wystarczy, że obejrzycie spot na stronie wilkinson-sword.pl - co 10 dni jest publikowany kolejny odcinek filmu, a następnie dopiszecie do niego dialog. Sceny są dynamiczne i pełne pasji - wystarczy, że opiszesz słowami mowę ciała i napięcie, które pojawia się pomiędzy bohaterami.

O czym mogą myśleć? Co chcieliby powiedzieć? Jak jeszcze bardziej podkręcić atmosferę?

Nagrody

W każdym etapie zostanie wybrany mistrz flirtu, który otrzyma za swój mistrzowski dialog Telewizor HD z kinem domowym Blu-ray. Oprócz tego dla dwóch autorów równie intrygujących dialogów czekają kamery GoPro Hero z selfie stickiem.

Jak zacząć?

Przede wszystkim powinniśmy kupić dowolny produkt marki Wilkinson i zachować paragon, jako dowód zakupu. Następnie wystarczy wejść na stronę konkursową i obejrzeć film przygotwany na dany etap konkursu. Teraz już pozostaje nam jedynie uruchomienie naszej kreatywności i napisanie dialogu, który podkreśli atmosferę! Pamiętajcie, że konkurs dotyczy flirtowania, więc spróbujcie oddać napięcie panujące pomiędzy bohaterami.

Cała akcja trwa do 1 sierpnia 2015 roku.

Szukacie innych konkursów z interesującymi nagrodami? Może któryś z tych przypadnie Wam do gustu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close