logo

Konkurs Wawel: karta upominkowa na 1000zł do H&M za stworzenie stylizacji!

24cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Soczyście owocowy konkurs Fresh & Fruity to pełna energii zabawa modą. Jeżeli tworzenie kolorowych stylizacji to dla Ciebie czysta przyjemność, to spróbuj swoich sił - nagrody są tego warte!

Najwięksi projektanci czerpią inspiracje ze świata sztuki, natury, swoich przeżyć, otoczenia i... jedzenia!
Żywe kolory i różne smaki to prawdziwe źródło pomysłów również dla stylistów. W konkursie Wiosenne stylizacje Fresh & Fruity organizowanym przez Wawel, wszyscy fani orzeźwiających smaków mogą wykazać się swoją kreatownością i smakiem. Inspiracji należy szukać w paczkach galaretek Fresh & Fruity (również tych kwaśnych, serii Kids i Kids Cola).

Pobaw się kolorem!

Wolisz te o smaku kiwi z nadzieniem malinowym, smak grejpfruta z kwaśną cytryną w środku, a może ananasowe z maliną? Smaków do wyboru jest 8, więc z kolorami nie musisz się ograniczać!


Mając już stylizację, zrób zdjęcie, wrzuć na wawelradoscwyzwala.pl i czekaj na nagrody :)
Ubrania muszą być prezentowane na osobie, nie może to być manekin, ani wielki pluszowy miś. Aby dodać zgłoszenie wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, tytuł stylizacji i dodać zdjęcie. To wszystko!

Soczyste nagrody

Nagrodą główną jest zaproszenie do atelier Natalii Jaroszewskiej (projektantka, redaktor naczelna FashionCreator.pl), która udzieli zwycięzcy kompleksowej konsultacji w zakresie mody i wizerunku.
Oprócz tego nagrodą główną jest karta upomnkowa o wartości 1000zł do sieci H&M. Autra najlepszej stylizacji wybierze jury.

Autorzy 10 wyróżnionych stylizacji wybranych przez jury otrzymają karty upominkowe na 200zł do sieci H&M. Oprócz tego codziennie do wygrania bedzie jeden z 30 zestawów Fresh & Fruity.


Konkurs trwa do 7 lipca 2015 roku, a wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie części garderoby do siebie dopasować lub masz pomysł, ale brakuje Ci tej wymarzonej malinowej bluzki, to sprawdź, czy aktualnie nie znajduje się w promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close