logo

Konkurs Walentynkowy - wygraj bukiet kwiatów z dostawą

05lut 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zbliżają się Walentynki - czas, w którym jednym z najbardziej trafionych prezentów dla ukochanej osoby są kwiaty. Postanowiliśmy zorganizować konkurs walentynkowy, w którym nagrodą główną jest voucher o wartości 100 zł na bukiet kwiatów. Sprawdźcie zasady akcji i warunki udziału w konkursie. Zapraszamy do zabawy!

Reklama

Kto powiedział, że nie można wygrać prezentu na Walentynki dla ukochanej osoby? Nikt! Serwis GoDealla.pl organizuje zatem konkurs walentynkowy, którego zwycięzca otrzyma voucher o wartości 100 złotych na bukiet z dostawą do domu, do wykorzystania w e-kwiaciarni. Jaki bukiet kupilibyście ukochanej osobie? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Nam natomiast możecie podesłać pomysł na idealny, walentynkowy prezent.

Nasz konkurs trwa od 5.02.2016r., natomiast kończy się w czwartek, 11 lutego 2016 o godzinie. 15:00. Wyniki konkursu ogłosimy godzinę później na naszym profilu na Facebooku.

Zasady Konkursu Walentynkowego

Zadaniem konkursowym jest opublikowanie pod postem konkursowym na profilu Gdzie Promocja na Facebooku:

  • print screena wybranej przez Was oferty/promocji z serwisu www.godealla.pl, która według Was przydałaby się najbardziej do stworzenia idealnego, walentynkowego prezentu
  • linku do kategorii z www.godealla.pl, z której pochodzi wybrana przez Was promocja bądź oferta (np. shopping.godealla.pl, www.godealla.pl/kupony itd.)
  • uzasadnienia swojego wyboru

Jeśli chcecie zatem spełnić warunki naszego konkursu, powinniście zatem przygotować 3 rzeczy: print screena, link do kategorii z serwisu GoDealla oraz uzasadnienie swojego wyboru. Brane pod uwagę będą pomysłowość i oryginalność.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie internetowej www.twojekwiaty.pl kwiaciarni EuroFlorist na dowolny bukiet kwiatów. Kupon jest ważny do 29.02.2016 r.

logo

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Godealla -> Regulamin konkursu "Gdziepromocja na Walentynki". Znajdziecie w nim między innymi informację o tym, że w konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie oraz, że do konkursu nie przyjmujemy print screenów ofert erotycznych, nawet mimo tego, że będziecie uważać to za idealny prezent walentynkowy :-P A gdy już jesteśmy przy niespodziankach dotyczących Święta Zakochanych, to sprawdźcie aktualne kody rabatowe stworzone specjalnie na Walentynki:

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close