logo

Konkurs Tesco: wybierz włoskie danie i wygrywaj nagrody!

22wrz 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Tesco organizuje konkurs, w którym wystarczy jedynie dokończyć zdanie, żeby wygrać jedną z wielu, wspaniałych nagród: skuter, kawiarkę, kosze z produktami spożywczymi czy bon na zakupy w Tesco. Sprawdź, co zrobić, żeby zawalczyć o nagrody!

Czasem każdy z nas ma ochotę na zjedzenie pysznego dania. Szczególnie wtedy, gdy pewne smaki wcale nie są nam znane. Teraz możesz zrobić sobie test i wybrać spośród 7 włoskich potraw to, na które masz największą ochotę. Następnie kończysz zdanie: "Wybrałem ten przepis, ponieważ...", wypełniasz formularz swoimi danymi i walczysz o nagrody w konkursie Tesco!

Do wygrania:

  • 1 x skuter Piaggio Liberty 125
  • 30 x kawiarka Bialetti
  • 30 x kosz z produktami spożywczymi Tesco
  • 40 x bon towarowy na zakupy w Tesco

Konkurs trwa do 30 września. Masz zatem jeszcze kilka dni na wzięcie udziału w konkursie. Z jednej strony radzimy się spieszyć, bo zawsze lepiej wszystko zrobić wcześniej, ale z drugiej strony - lepiej dokładnie i dłużej zastanowić się nad wyborem dania oraz dokończeniem zdania konkursowego, bowiem do konkursu można zgłosić się tylko raz. Co liczy się w konkursie? W regulaminie akcji widnieje zapis: podać jak najlepsze, jak najciekawsze i najbardziej oryginalne pisemne uzasadnienie swojego wyboru. Czyli wszystko jasne :-) Maksymalna liczba znaków to natomiast 256.

Zanim weźmiesz udział w konkursie, już teraz możesz zapoznać się z włoskimi potrawami, spośród których będziesz wybierać:

Według nas wszystkie wyglądają naprawdę pysznie! Dacie radę wybrać jedno danie i uzasadnić swój wybór? Życzymy powodzenia w konkursie!

Zobaczcie jakie jeszcze atrakcje czekają na Was w znanych supermarketach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close