logo

Konkurs Tesco: odpowiedz na pytanie i wygraj zabawkę Super Heroes

08kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kto chce wygrać zabawkę z limitowanej serii Super Heroes? Ciekawe jajo w stroju Supermana lub Batmana może być Twoje! Wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie.

Reklama

Proste konkursy, w których nie trzeba się za bardzo wysilać, są czasami naprawdę fajne. Jeśli zadanie nie jest angażujące, a Ty możesz coś zgarnąć tak naprawdę za minimum wysiłku, to dlaczego nie spróbować? Taką okazją jest na przykład konkurs organizowany przez Tesco. To bardzo prosty sposób na wygranie ciekawych, pluszowych zabawek z motywem ulubionych bogaterów: Supermana bądź Batmana.

Jak widać, nie są to zwykłe maskotki, które można przytulać do snu - chyba, że chce się spać z maskotką swojej postury! :-D Można wygrać jedną 3 maskotek o wysokośc 100 cm lub jedną z 80 pluszaków o wysokości 25 cm, więc są to pokaźne rozmiary. Z pewnością taka pluszowa zabawka świetnie komponowałaby się z pozostałymi maskotkami Twojej pociechy. Oczywiście nikt nie powiedział, że zabawki są przeznaczone tylko dla dzieci!

Warunki konkursu

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie powinny dokończyć zdanie: "Gdybym był/była Supermanem/Batmanem to..." - odpowiedzieć można przy pomocy tego formularza zgłoszeniowego.

Na początku wybieracie, którą maskotkę chcielibyście wygrać, następnie wykonujecie zadanie konkursowe (nie więcej, niż 300 znaków!), wybieracie opcję "Dalej" i w następnym etapie podajecie swoje dane osobowe. Na pocztę otrzymacie jeszcze wiadomość z linkiem potwierdzającym zgłoszenie konkursowe. Proste? Proste!

Konkurs trwa do 20 kwietnia 2016 roku. Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Darmowa rozrywka

Oprócz tego, że Tesco daje Wam możliwość na szybkie zdobycie tej ładnej maskotki, to zapewnia Wam także darmową rozrywkę. Na stronie konkursowej znajduje się popularna gra, która pozwala także ćwiczyć pamięć.

A jeśli już poćwiczycie pamięć, to nie zapomnicie odwiedzać naszego bloga regularnie w poszukiwaniu najlepszych promocji! Na zachętę mamy dla Was jeszcze najnowsze kody rabatowe do wykorzystania w sklepach internetowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close