logo

Konkurs Stradivarius: zrób zdjęcie, wygraj bilet lotniczy i voucher o wartości 360€

11maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Świetny konkurs dla wszystkich miłośników podróży i mody zorganizowała marka Stradivarius wraz z liniami lotniczymi Vueling. Jedno zdjęcie na Instagramie, a podróż marzeń może być Twoja!


Jeżeli chcesz odkrywać świat, a poza tym lubisz bawić się w stylistkę i moda nie jest Ci obca - #TheSummerExpedition to konkurs w sam raz dla Ciebie.

Jedyne co musisz zrobić to:

  • wrzucić na swoje konto na Instagramie zdjęcie (w ubraniach od Stradivarius lub w stylizacji zawierającej min. 2 elementy stroju z kolekcji Stradivarius) zainspirowane kierunkami, jakie oferują linie lotnicze Vueling
  • dodać tagi @stradivarius @vueling #thesummerexpedition
  • pochwalić się zdjęciem!Ze wszystkich zdjęć nadesłanych do 13 maja 2015 roku Jury wybierze 5 finalistów, którzy zostaną poproszeni o zaprezentowanie swoich stylizacji. Ogłoszenie finalistów nastąpi 19 maja. Z tego grona eksperci wybiorą 1 zwycięzcę, który otrzyma:

  • 1 voucher na zakupy w sklepach Stradivarius o wartości 360€
  • 1 bilet lotniczy dla dwóch osób z linii lotniczych Vueling do wykorzystania do 18 grudnia 2015


Za jedno zdjęcie do zgarnięcia jest pełna walizka markowych ubrań i bilet lotniczy! Warto zaryzykować, a kto wie, może wakacyjna przygoda rozpocznie się już pod koniec maja :)

Jeżeli Twój Instagram jest już wypełniony tagami @stradivarius @vueling #thesummerexpedition, ale dalej szukasz nowych inspiracji modowych niekoniecznie za miliony monet, sprawdź co znaleźliśmy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close