logo

Konkurs SEPHORA: wygraj zakupy o wartości 2000 zł i odkryj świat piękna

14lip 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Cały rok - tyle jeden zwycięzca będzie mógł korzystać ze swojej nagrody głównej o wartości aż 2000 zł. A jest naprawdę o co walczyć. Rok zakupów w perfumerii SEPHORA to naprawdę nie lada nagroda. Warto więc trochę się postarać i zawalczyć o kartę upominkową.

Reklama

Konkurs będzie trwał do 31 sierpnia. Do tego czasu możecie wysyłać swoje zgłoszenia. A samo wzięcie udziału w konkursie jest bardzo proste, choć może niektórym zająć trochę czasu.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że spełnisz 3 warunki, które są niezbędne do tego, żeby wziąć udział w grze. Możesz wysłać swoje zgłoszenie niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Przecież kosmetyki przydadzą się każdemu. Żeby wziąć udział w konkursie:

    Sephora konkurs
  1. Najpóźniej do 31 sierpnia zaloguj się na stronie konkursu SEPHORA przez swoje konto na Facebooku lub podanie adresu e-mail. Pamiętaj, że tym samym zgadzasz się z regulaminem, w tym przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez perfumerię SEPHORA.
  2. Odpowiedziedz na pytanie: "Jaki kosmetyk kojarzy Ci się z najlepszymi wakacjami i dlaczego?".
  3. Wypełnij krótki formularz zawierający niezbędne dane do wysłania nagród zwycięzcom.

Sephora konkurs formularz

Odpowiedź na pytanie, które wydaje się tylko z pozoru banalnie proste, nie może być dłuża, niż 100 znaków wraz ze spacjami i oczywiście nie może naruszać praw autorskich innych osób. Nie jest to wcale takie proste, żeby kreatywnie i zwięźle odpowiedzieć na podane pytanie, a to właśnie od Waszej kreatywności i oryginalności będzie zależała wygrana. Komisja wybierze 4 najciekawsze odpowiedzi, których autorzy zgarną po 2000 zł na zakupy w SEPHORA.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków konkursu znajdziesz w Regulaminie.

 

Nagrody w konkursie SEPHORA

Jak już wspominaliśmy, naprawdę jest o co walczyć i warto poświęcić chwilę, żeby pomyśleć nad kreatywną odpowiedzią, ponieważ do wygrania są:

  1. Nagroda główna: karta upominkowa o wartości 2000 zł na dowolne produkty dostępne w perfumerii SEPHORA. Karta ta będzie ważna przez cały rok. Dla zwycięzców organizatorzy ufundują dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 223 zł przeznaczoną na zapłatę podatku.
  2. Nagrody dodatkowe: wyróżnienie i 15% rabatu na zakupy.

Spośród osób, które spełnią warunki konkursu, organizatorzy wyłonią aż 4 głównych zwycięzców i 70 osób wyróżnionych, a każdy, kto weźmie udział w konkursie, otrzyma kod rabatowy -15% na zakupy w SEPHORA.

Konkurs Sephora

Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej w dniu 10 września, a o tym, czy wygraliście, dowiecie się mailowo. Jeśli jednak nie chcecie brać udziału w konkursie, ale interesują Was rabaty na kosmetyki, skorzystajcie z promocji poniżej:


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close