logo

Konkurs: schwytaj GoDeallę i ciesz się nagrodami!

01sie 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Szał Pokemonów trwa! Wy również możecie rozszerzyć swoją kolekcję! Ostatnio natrafiliśmy na dość nietypowego potworka Godeallę, którego nikt nie może schwytać. To naprawdę wyjątkowy okaz i niestety nieustannie nam się wymyka. Chcemy, żebyście pomogli nam złapać GoDeallę, dlatego mamy dla Was propozycję. Może konkurs z ciekawymi nagrodami?

Reklama

Nie wystarczą zwykłe, standardowe metody :( Próbowaliśmy już wszystkiego, żeby złapać GoDeallę, ale nadal nam się to nie udało. Stwierdziliśmy, że pewnie chcielibyście mieć tak nietypową zdobycz w swojej kolekcji, dlatego zorganizowaliśmy konkurs na schwytanie GoDealli razem ze sklepami: Redro.pl, Fiszki.plEuroflorist.com. A co możecie dostać w zamian?

Konkurs schwytaj Godealle sponsorzy

  • 1 miejsce: voucher o wartości 200 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym Redro.pl
  • 2 miejsce: voucher o wartości 200 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym Fiszki.pl
  • 3 miejsce: voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym Euroflorist.com

Nasz konkurs na schwytanie GoDealli trwa od 01.08.2016 do 10.08.2016 do godz. 15:00. Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze tego samego dnia (10.08.2016) maksymalnie do godz. 16:00 na naszym profilu na Facebooku.

Zasady konkursu

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  • pod postem konkursowym na profilu GoDealla na Facebooku dodać komentarz ze zdjęciem lub dokładnym opisem autorskiego pomysłu na schwytanie GoDealli

To wszystko! Pamiętaj tylko, że GoDealla jest naprawdę sprytna i nie da się tak łatwo przechytrzyć. Musisz więc wymyślić naprawdę dobry sposób, dzięki któremu nareszcie ją złapiemy. A tutaj przede wszystkim liczą się kreatywność i oryginalność.

Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, przeczytaj Regulamin konkursu "Schwytaj GoDeallę i ciesz się nagrodami!". W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury konkursowe, które pod uwagę będzie brało najbardziej pomysłowe sposoby na schwytanie GoDealli.

3... 2... 1... START! Zaczynamy!

A może jesteście zainteresowani jeszcze innymi konkursami?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close