logo

Konkurs Reebok: weź udział i poleć na galę UFC do Nowego Jorku

11paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz dołączyć do narożnika pierwszej Polki w UFC? Marzysz o zobaczeniu gali w Nowym Jorku, podczas której Joanna Jędrzejczyk będzie broniła swojego pasa? Dzięki akcji Reebok to może być naprawdę proste!

Reklama

Już 12 listopada w Nowym Jorku odbędzie się gala UFC 205, podczas której pierwsza Polka w najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie - Joanna Jędrzejczyk - będzie broniła swojego pasa. Jeśli chcielibyście towarzyszyć jej w tym dniu i na własne oczy zobaczyć walkę, musicie spełnić 2 proste warunki.

Reebok gala MMA

A stawka jest naprawdę wysoka, ponieważ nagrodą jest:

  1. wyjazd do Nowego Jorku z opłaconymi przelotami
  2. zakwaterowanie w dniach 11.11-14.11.2016 dla jednej osoby (3 noce)
  3. bilet wstępu na galę UFC 205

Wartość nagrody to koszt prawie 10 tys. złotych! Oczywiście organizator opłaca również podatek :) Na wzięcie udziału w akcji Reebok macie czas jeszcze do 23 października. A trzy dni później (26.10) na profilu Joanny Jędrzejczyk na Facebooku zostaną ogłoszone wyniki i dowiecie się, czy w listopadzie czeka Was wielka podróż i historyczne wydarzenie!

Jak wygrać wyjazd na galę do Nowego Jorku?

Wystarczy, że dołączycie do #TeamReebok poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie:

Reebok formularz

oraz spełnicie zadanie konkursowe. Na czym ono polega? Musicie zaproponować przydomek dla Joanny Jędrzejczyk i uzasadnić swój pomysł. Jedna osoba może zaproponować jeden przydomek. Co jest najważniejsze? Wasza kreatywność i oryginalność, także postarajcie się. Jury wybierze najciekawszą, ich zdaniem, odpowiedź.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE.

Macie niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć jedno z najpiękniejszych miast na świecie i na własne oczy obejrzeć historyczną walkę Joanny Jędrzejczyk.

Jeśli już dowiesz się, że to właśnie Ty jesteś tym szczęśliwcem, który poleci w listopadzie do Nowego Jorku, z pewnością przyda Ci się kupić kilka rzeczy przed wyjazdem. A my mamy zniżki i rabaty na odzież, obuwie i dodatki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close