logo

Konkurs na Avon Walk - do wygrania Škoda Fabia

11cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

13 czerwca 2015 odbędzie się marsz różowej wstążki Avon Walk. Ideą przedsięwzięcia jest propagowanie profilaktyki raka piersi. Żeby zwrócić uwagę większej liczby osób, Avon organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest Škoda Fabia 1,2 TSI 90 KM.

Na oficjalnej stronie internetowej AVON pojawiła się informacja o Avon Walk, który odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 12:00. Głównym celem marszu jest przypomnienie społeczeństwu o tym, że należy walczyć z nowotworem piersi poprzez regularne badania profilaktyczne. Cała akcja jest także wyrazem wsparcia dla osób, które dotknęła ta choroba.

 

Avon Walk informacja

Na marszu będzie można skorzystać z bezpłatnego badania USG, spotkać się z gwiazdami, takimi jak Joanna Koroniewska, Krzysztof Hołowczyc i bohaterkami serialu "Przyjaciółki". Dodatkową zachętą do udziału w marszu jest konkurs, w którym można wygrać samochód, zestawy kosmetyków AVON oraz okulary Ray Ban Wayfarer.

 

Nagroda główna Skoda Fabia

Zestawy kosmetyków AVON

 

Okulary Ray Ban nagroda

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakupić ekotorbę Avon kontra Rak Piersi (dostępna na stronie Fundacji OnkoCafe), przyjść na Avon Walk i zrobić selfie z przyjaciółmi oraz torbą, a następnie przesłać zdjęcie na adres avonkonkurs@vip.com.pl. Szczegółowy regulamin można znaleźć tutaj.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close