logo

Konkurs Modne wypieki z Quiosque: upiecz coś i zgarnij voucher o wartości 1000zł

24mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Lubisz piec? To się tym koniecznie pochwal! Wystarczy zdjęcie i przepis na Twoje popisowe ciasto - a voucher na modną odzież o wartości 1000zł może być Twój.

W czasie wzmożonej pracy piekarnika, czyli przedświątecznym kuchennym galimatiasie, marka odzieżowa Quiosque wraz z  autorką bloga mojewypieki.com - Dorotą Świątkowską, startuje z konkursem Modne wypieki z Quiosque.
Podczas przygotowań do Wielkanocnego stołu, wystarczy zrobić zdjęcie i wysłać wraz ze swoim przepisem. A może pieczenie smakołyków to Twój sposób na relaks? Pokaż wszystkim na co Cię stać!Upiecz coś pysznego i wygraj

Nagrody są bardzo atrakcyjne - szczególnie dla tych, którzy nie mają problemów z rozróżnieniem typów mąki, wiedzą jaka margaryna jest najlepsza do babki Wielkanocnej, a jabłecznik już dawno nęci zapachem.

Konkurs ma przejrzysty system gratyfikacji laureatów:

  • nagroda główna: voucher na zakupy w QUIOSQUE o wartości 1000zł, dodatkowo książka "Moje wypieki i desery" z osobistą dedykacją autorki
  • druga nagroda: voucher na zakupy w QUIOSQUE o wartości 500zł i książka "Moje wypieki i desery" z osobistą dedykacją autorki
  • wyróżnienia (3): wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają po jednej książce "Moje wypieki i desery" z autografem autorki


Nagroda główna oraz trzy wyróżnienia zostaną wybrane przez Jury powołane przez Organizatora konkursu. Decyzja Jury nie może zostać zmieniona i nie podlega zaskarżeniu. Natomiast druga nagroda (czyli voucher do QUIOSQUE na 500zł) wybiorą fani - na podstawie ilości 'polubień' w głosowaniu.


Co zrobić, żeby wygrać?

Konkurs jest prowadzany za pośrednictwem aplikacji konkursowej na profilu marki QUIOSQUE na facebooku.
Wystarczy przesłać swój przepis na słodki wypiek wraz ze zdjęciem potrawy/deseru i odpowiedzią na pytanie: Dlaczego akurat ten przepis uważasz za wyjątkowy?


Konkurs trwa od 23 marca do 28 kwietnia 2015 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo, a lista laureatów pojawi się w ostatnim dniu konkursu na facebooku marki QUIOSQUE. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźc w regulaminie.

Miksery w dłoń i do dzieła!

Jeżeli nie jesteś mistrzem cukiernictwa, ale promocje na modną odzież są Ci bliskie, sprawdź kilka ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close