logo

Konkurs McDonald's: zaprojektujcie pudełko i wygrajcie wycieczkę!

03kwi 2017

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Już niebawem restauracje McDonald's będą obchodzić swoje 25 urodziny w Polsce! Z tej okazji możecie wziąć udział w konkursie i wygrać zagraniczną wycieczkę do parku rozrywki dla całej rodziny i ponad 100 nagród pocieszenia! Dokładne zasady znajdziecie w tekście.

Reklama

Mimo że pierwsza restauracja McDonald's została założona w 1940 roku to w Polsce będziemy obchodzić dopiero 25 rocznicę otwarcia tej sieci. Dokładnie 17 czerwca 1992 w Warszawie na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokszystkiej został otwarty pierwszy polski McDonald's. Z tej okazji sieć restauracji ma dla Was konkurs, w którym możecie wziąć udział całą rodziną i wygrać naprawdę atrakcyjne nagrody:

  • 3 nagrody główne: rodzinna wycieczka do parku rozrywki
  • 10 wyróżnień: kreatywne zestawy dla całej rodziny
  • 100 nagród pocieszenia: zaproszenia do restauracji McDonald's

Konkurs McDonald's

Nadal możecie wziąć udział także w loteriach urodzinowych organizowanych przez konkurencyjne markety budowlane Leroy Merlin i Castorama. Więcej szczegółów znajdziecie w naszych wcześniejszych tekstach dotyczących tych akcji:

Jak możecie grać o jedną z nagród w konkursie McDonald's?

Mcdonald's konkurs

Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie McDonald's wystraczy, że maksymalnie do 19.04.2017 do godziny 21:00 spełnicie dwa warunki:

  • zaprojektujecie całą rodziną pudełko Happy Meal
  • zgłosicie swój projekt w wybranej restauracji McDonald's lub przez stronę konkursu

Pudełko bardzo łatwo zaprojektujecie ściągając szablon ze strony konkursowej. Póxniej wystarczy tylko wgrać projekt i gotowe :-) A już 8 maja ogłoszenie wyników, a w czerwcu najlepsze pudełka ozdobią zestawy Happy Meal. Liczymy na Waszą kreatywność! Postarajcie się, ponieważ wygrają te projekty, które najbardziej spodobają się komisji :-) A jest o co grać! Nagroda główna - rodzinny wyjazd do parku rozrywki, obejmuje voucher o wartości ponad 14 tys. złotych dla 4 osób na przeloty, zakwaterowanie w hotelu w Paryżu, wstęp do Disneylandu i Parku Asterixa, a także inne atrakcje! Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

Projektowanie pudełka Happy Meal to będzie nie lada gratka dla dzieci! A jeśli będziecie bawić się wspólnie całą rodziną to nie tylko spędzicie razem czas, ale również będziecie się świetnie bawić! We wspólnej zabawie pomogą Wam jeszcze rabaty, które znaleźliśmy w różnych sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close