logo

Konkurs Komputronik: wymyśl hasło reklamowe i zgarnij super nagrody!

22cze 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor:

0

Do końca tygodnia trwa konkurs, w którym można wygrać m.in. samochód Skoda Rapid, za wymyślenie hasła reklamowego dla firmy Komputronik.

Do 28 czerwca 2015 mamy możliwość wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę Komputronik. W tym artykule chcemy Wam wyjaśnić zasady konkursu, jednak najpierw zacznijmy od tego, na czym najbardziej wszystkim zależy.

Nagrody

Do wygrania w konkursie są:

  • Samochód osobowy marki Skoda Rapid
  • 3 sztuki laptopów DELL Inspiron 13 7348
  • Tablet Samsung Galaxy Tab S 10.5 16GB LTE
  • Tablet Samsung Galaxy Note Pro 12.2 32GB LTE
  • Smartfon Samsung Galaxy S6 32GB czarny
  • Smartfon Samsung Galaxy Note Edge
  • Smartfon Samsung Galaxy Alpha

Są to naprawdę wartościowe nagrody, które tylko czekają na Ciebie! Jeśli już nieco zachęciliśmy Cię do wzięcia udziału w konkursie, dowiedz się co musisz zrobić, aby zgarnąć telefon, tablet bądź samochód!

Zasady konkursu

Przed przystąpieniem do każdego konkursu, zawsze warto przeczytać regulamin akcji. Specjalnie dla Was w kilku zdaniach go streścimy. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, musicie najpierw zakupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym Komputronik dowolny laptop marki DELL bądź dowolny tablet lub smarfon marki SAMSUNG (trzeba zachować dowód zakupu). Następnie, za pośrednictwem strony internetowej, należy zgłosić swój udział w konkursie, rejestrując paragon, wypełniając swoje dane oraz wpisując wymyślone hasło reklamowe, promujące markę Komputronik.

Zwróćcie uwagę na każdy punkt formularza. Jeśli popełnicie jakiś błąd, niestety nie będzie go można naprawić. Nad całym konkursem czuwa specjalna Komisja, która wybiera wśród nadesłanych haseł Hasło Tygodnia - wtedy uczestnik wygrywa Nagrodę Tygodnia, natomiast na koniec konkursu wybrane zostane hasło, którego pomysłodawca wygra Nagrodę Główną, czyli samochód osobowy Skoda Rapid. Hasło, które zostanie nagrodzone Nagrodą Główną będzie według Komisji najlepsze i najciekawsze spośród zgłoszonych. Postawcie zatem na kreatywność oraz oryginalność :)

Listy salonów, w których można zakupić laptopy DELL, tablety lub smatfony SAMSUNG, by wziąć udział w konkursie, są dostępne w załącznikach do regulaminu. Jeśli nie będziecie mieli czasu, aby wybrać się do salonów stacjonarncyh Komputronika, zapoznajcie się z ofertą tych produktów na stronie sklepu internetowego Komputronik.pl.

Laptopy DELL

W asortymencie Komputronik znajdują się laptopy DELL w różnych rodzajach i cenach. Znajdziemy tu laptopy już od 800 złotych.

 

 

 

 

 

 

 

Tablety SAMSUNG

Jeżeli nie potrzebujesz komputera, jednak chciałbyś używać urządzenia większego niż telefon - najlepszym rozwiązaniem będzie tablet.

 

Smartfony SAMSUNG

A to rozwiązanie dla tych, którzy chcą złapać świetne okazje:

 

Życzymy powodzenia w wymyślaniu hasła reklamowego! Pamiętajcie, żeby postępować według regulaminu. Nie zapomnijcie także o innych konkursach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close