logo

Konkurs Jordan: zostań projektantem! Stwórz swoją własną szczoteczkę

24maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Konkursy w którym do wygrania są produkty marki Apple zawsze cieszą się zainteresowaniem. W tym wypadku wystarczy wykazać się kreatywnością! Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby wygrać iPada.

Reklama

Chociaż większość konkursów w internecie o takich tytułach, jak "iPad do wygrania!", "100x MacBook Air do rozdania" itp. to jedna wielka ściema, tym razem naprawdę możecie wygrać nie tylko iPada, ale i... własną kolekcję szczoteczek do zębów marki Jordan. Zasady konkursu są bardzo proste, a w dodatku projektowanie  własnych szczoteczek jest świetną zabawą!

Zabaw się wzorem

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Na stronie organizatora należy wybrać kolor główki i rączki, następnie wybrać tło lub załadować własne i nazwać projekt. Następnie wystarczy go zapisać i podać swoje dane oraz krótki opis projektu. To wszystko! W tym konkursie możemy puścić wodze fantazji!

Jeśli zamierzamy przesłać własne tło oraz wzór, to oczywiście musi to być nasza własna praca, do której posiadamy prawa autorskie, a nie obrazek ściągnięty z internetu. Znajdziemy wiele programów graficznych dostępnych na licencji GNU (są darmowe i w pełni legalne), dzięki którym stworzymy dowolną grafikę. Dla takich nagród warto spróbować!

Akcja jest międzynarodowa - 10 najlepszych projektów z Polski zostanie przesłane na finał, który będzie mieć miejsce w Norwegii. Spośród prac finałowych jury wybierze 15 projektów, które będą stanowić przyszłoroczną kolekcję Jordan Individual.

Do wygrania

  • 10x tablet Apple iPad mini
  • 100x zestaw produktów marki Jordan

Konkurs Do You Love Design trwa do 31 maja 2016 roku 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 30 września 2016 roku na stronie www.individualbyjordan.com.

Jeśli spróbowanie własnych sił w tym konkursie to dla Was za mało emocji, może czas na inne wyzwania. Oto kilka ciekawych akcji w których możecie zgarnąć nagrody:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close