logo

Konkurs Garnier Czysta Skóra. Wygraj udział w teledysku Dawida Kwiatkowskiego!

30sie 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Jesteś największą fanką lub fanem Dawida Kwiatkowskiego? Twój pokój jest obklejony w plakaty, jeździsz na wszystkie koncerty i regularnie śledzisz Dawida na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie? Jeśli marzysz o tym, żeby poznać Dawida osobiście, a na dodatek wystąpić w jego teledysku, masz niepowtarzalną okazję!

Reklama

Jeszcze do najbliższej niedzieli (04.09.2016) masz szansę na wzięcie udziału w konkursie Garniera. A oprócz udziału w teledysku Dawida Kwiatkowskiego możesz wygrać także worek ze zdjęciem swoim i Dawida. W sam raz do szkoły na WF! A jak wziąć udział w konkursie?

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Konkurs Garnier Czysta Skóra

  1. Kup wybrany produkt z linii Garnier Czysta Skóra (peeling, tonik, żel do mycia twarzy, płyn micelarny, krem BB, maseczka) i zachowaj dowód zakupu. Lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie Garnier Czysta Skóra.
  2. Zrób selfie i wgraj je poprzez stronę konkursową.
  3. Dokończ zdanie "Moim marzeniem jest udział w teledysku Dawida, bo...".

Osoba, która spełni wszystkie warunki i wyśle, zdaniem Komisji, najbardziej kreatywną i oryginalną odpowiedź, wygra udział w teledysku Dawida! Wszyscy zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej najpóźniej 7 dni po jego zakończeniu przez e-mail, dlatego regularnie sprawdzajcie swoje skrzynki!

Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie Garniera akceptujecie REGULAMIN. A skoro jednym z warunków jest wgranie swojego zdjęcia, przeczytajcie go dokładnie i upewnijcie się, że zgadzacie się ze wszystkimi punktami udostępniania Waszego wizerunku. Brzmi groźnie, ale w rzeczywistości chodzi wyłącznie o umieszczanie zdjęć na stronie internetowej i innych materiałach promocyjnych związanych z konkursem. Jeśli więc nie wyrażacie na to zgody, niestety udział w nim nie będzie możliwy :(

Mamy za to niespodziankę! Nie tylko Garnier organizuje konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zobaczcie co możecie wygrać w Deichmannie, Empiku czy Avonie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close