logo

Konkurs E.Wedel: Stwórz filmik z życzeniami na Dzień Matki i wygrywaj nagrody

11maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Już niedługo święto wszystkich Mam! Biorąc udział w Konkursie Wedla możemy zaskoczyć tak ważną dla nas  osobę, życzeniami w wideoramce lub spersonalizowanym Ptasim Mleczkiem. Słodko :)

Jeżeli chcesz podarować Mamie coś specjalnego, ale jeszcze nie wiesz co, najlepiej poszukaj spersonalizowanego prezentu. A jeszcze lepszym pomysłem jest wysłanie życzeń w niezwykłej formie.
Może filmik-niespodzianka?

Wygraj konkurs i zaskocz Mamę!

Wszystko co musisz zrobić, to nagrać swoje życzenia na stronie kochanejmamie.wedel.pl i wziąć udział w konkursie E.Wedel. Prześlij je do 17 maja 2015 roku, a następnie Jury wybierze z nadesłanych prac te najbardziej kreatywne, estetyczne, pomysłowe i z interesującą fabułą.  Co jest do wygrania?

  • 10 cyfrowych ramek na zdjęcia - Twoja mam odbierze jedną z  nich od kuriera 26 maja
  • 50 voucherów na spersonalizowane opakowanie Ptasiego MleczkaNagrody są dostarczane pod wskazany adres, dlatego też należy pamiętać o wypełnieniu danych teleadresowych. Jeżeli nie znajdziesz się w szczęśliwej 60-tce, to nic! Nagrane przez Ciebie życzenia dotrą do Twojej Mamy mailem 26 maja.


Kreator życzeń


Nagraj swoje życzenia korzystając z kreatora lub załaduj filmik, który zrobiłeś wcześniej. Jeżeli chcesz skorzystać z kamerki, to pamiętaj, aby włączyć nie tylko ją, ale tez mikrofon i wtyczkę Adobe Flash Player w najnowszej wesji.Po nagraniu filmiku dodaj w kreatorze ramkę i ozdoby. Kiedy życzenia będą już gotowe, dostaniesz link do życzeń, a jeżeli poprawie wypełnisz formularz zgłoszeniowy, Twoja Mama otrzyma je 26 maja na swojego maila.


Wideo-życzenia mogą trwać maksymalnie 30 sekund, zaś ich ciężar (objetość pliku) nie powinna przekraczać 300MB w rozdzielczości 788 na 443 pikseli. Obsługiwane formaty to: MOV, MP4, MPEG4, AVI, MWV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM.

Więcej szczegółów jest dostępnych w regulaminie konkursu.

Jeżeli szukasz pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, to mamy coś dla Ciebie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close