logo

Konkurs Empik Foto 2016 - wygraj wycieczkę, aparat lub bony!

31sie 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kto z Was lubi robić zdjęcia? A kto chciałby sprawdzić swoje siły w konkursie fotograficznym? Znana marka Empik Foto daje Wam najlepszą możliwość do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie. A jest o co walczyć: wycieczki z biurem podróży ITAKA, aparaty Nikona czy bony na zakupy w Empik Foto to tylko niektóre z wartościowych nagród, które można wygrać w konkursie.

Jeżeli interesujesz się fotografią, wykonujesz zdjęcia na co dzień, albo jesteś amatorem fotografii i dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zrobieniem zdjęć - możesz sprawdzić się w konkursie Empik Foto 2016. To już kolejna edycja konkursu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów fotografii, jak i tych, dla których fotografia jest świeżo odkrytą pasją. W konkursie może wziąć udział każdy - stąd właśnie duże zainteresowanie nim, a także wartościowe nagrody, zachęcające do "bitwy".

Nagrody Empik Foto 2016

Zaczniemy od najprzyjemniejszej sprawy, czyli od nagród. Ich fundatorami są między innymi ITAKA, Akademia Nikona i oczywiście Empik Foto wraz z główną marką: Empik. Do wygrania są:

  • wycieczki (Lizbona, Kuba, Madera, Paryż, Rodos)
  • aparaty marki Nikon
  • zaproszenia na Warsztaty Fotograficzne Akademii Nikona
  • bony o wartości 500 zł na zakupy na www.empikfoto.pl

Zadanie konkursowe

Skoro jest to fotograficzny konkurs, to polega on na przesłaniu zdjęć - nie jest to zbyt odkrywcze, ale warto o tym wspomnieć :-D

Tegoroczna edycja jest podzielona na 5 kategorii:

* PORTRET

* PODRÓŻE

* NATURA

* MODA

* RODZINA

Poza tym, po udostępnieniu zdjęcia konkursowego można także zdobyć nagrodę publiczności.

REGULAMIN znajdziecie TUTAJ.

Szczegóły techniczne przesyłanych zdjęć:

  1. format: JPG
  2. rozmiar: nie może przekrazać 20 MB, ale krótszy bok musi mieć powyżej 1000px
  3. liczba zdjęć: max 5

Jeśli braliście już udział w konkursach fortograficznych to z pewnością wiecie, że musicie być autorem tych zdjęć, a fotografie nie mogą naruszać praw osób trzecich. Ponadto, jury będzie oceniało przesłane fotografie pod względem oryginalności, kreatywności i walorów artystycznych.

Jest o co walczyć, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Empik Foto 2016 - trwa on do 30 września 2016 roku! Jeśli natomiast nie lubicie konkursów, a nadal chcielibyście zdobyć coś za darmo, sprawdźcie nasze aktualne kupony, które uprawniają do odebrania gratisów wraz z zamówieniem:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close