logo

Konkurs DeeZee - zgarnij buty za selfie

10kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Znów nie masz butów pasujących do nowej sukienki? Nie przejmuj się! Wystarczy, że zrobisz sobie selfie i wrzucisz na Instagram, a nowa para butów od DeeZee może powędrować prosto do Ciebie.

Jedyne czego potrzebujesz, aby nowe buty zagościły w Twojej szafie to konto na Instagramie i Facebooku. Oprócz tego delikatny zmysł estetyczny i chęć zrobienia sobie selfie. Buty za zdjęcie? Super!

Co musisz zrobić?

Najpierw zrób zdjęcie przy użyciu dowolnych filtrów, umieść je, otaguj i dodaj na swój profil na Instagramie. Potrzebne tagi to #deezeeselfie i @deezeepl.
Na zdjęciu może znajdować się logotyp marki DeeZee, ale nie musi. To wszystko!

Jeżeli jesteś niepełnoletni, ale masz więcej niż 13 lat, to możesz wziąć udział w Konkursie. W takim wypadku Twoi prawni opiekunowie muszą wyrazić zgodę na Twoje uczestnictwo w Konkursie.




Darmowa para butów

Co tydzień komisja z tych poprawnie wykonanych i otagowanych zdjęć wybierze jedno najbardziej kreatywne. Wyniki konkursu będę dostępne każdego ósmego dnia etapu na stronie www.facebook.com/DeeZeepl. Zwycięzca każdego etapu otrzymuje darmowe buty :) Wartość nagrody nie może przekroczyć kwoty 760zł.

Pierwszy etap konkursu już się zaczął i potrwa do 16 kwietnia. Nastepny od 16.04 do 22.04 i ostatni od 23.04 do 4.05.2015 r. Wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

Jeżeli nie wystarcza Ci tylko jedna para nowych butów, sprawdź inne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close