logo

Konkurs Biedronki Piórko 2016 - wygraj aż 100 tysięcy złotych

29lut 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Biedronka organizuje konkurs, w którym swoimi umiejętnościami mogą wykazać się osoby posiadające umiejętności pisarskie oraz ilustratorskie. Nagroda rzeczywiście jest zachęcająca - aż 100 000 złotych za napisanie książki dla dzieci i tyle samo za wykonanie ilustracji do niej.

Reklama

Jesteś pisarzem lub ilustratorem, a może te zawody wykonujesz tylko w zaciszu własnego domu? Chcesz dzielić się swoją pasją z innymi, a przy okazji wygrać aż 100 000 złotych? Teraz masz na to szansę! Spróbuj swoich sił w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Biedronkę.

Konkurs Biedronki

Aż 100 000 złotych za napisanie książki bądź zilustrowanie jej, to naprawdę świetna nagroda. Warto zatem włożyć wiele pracy i serca w zadanie konkursowe. Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

I (dla pisarzy) - trwa od 18 lutego do 29 marca 2016 r.

II (dla ilustratorów) - trwa od 6 czerwca do 18 lipca 2016 r.

Sam konkurs trwa natomiast do 25 sierpnia 2016 r., przy czym tą datą jest dzień opublikowania wyników drugiego etapu konkursu. REGULAMIN.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Jak to przeważnie w konkursach bywa - uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, a do tego, ich prace (literackie lub graficzne), nie były publikowane w drukach bądź wydawnictwach oznaczonych numerami ISBN lub ISSN. Jeżeli jesteście już poczytnymi pisarzami, musicie dać szansę innym ;-)

Jeśli spełniasz te warunki, na początku zarejestruj się na stronie piorko2016.biedronka.pl, podając:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail (+hasło do założenia konta)
  • Datę urodzenia
  • Numer telefonu
  • Adres zamieszkania

A także zaznacz czy jesteś rodzicem, jakie masz wykształcenie i zawód. W drugim etapie rejestracji należy aktywować kont poprzez kliknięcie linku z wiadomości mailowej. Jeśli będziecie chcieli już przesłać tekst, musicie zalogować się na wcześniej założone konto oraz załadować plik w wyznaczonym miejscu. Przesłany tekst musi mieć długość od 20 tysięcy znaków do 60 tysięcy znaków (włącznie ze stacjami). Podobne zasady obowiązują przy przesyłaniu ilustracji książki w liczbie: 1 ilustracja okładki książki + co najmniej 5 do maksymalnie 10 ilustracji książki.

Książka zawierająca treści oraz ilustracje zwycięzców będzie wydana oraz skierowana do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Będzie ona dostępna w sieci sklepów Biedronka.

 

Co będzie liczyło się podczas wybierania zwycięzców?

  • Tekst: warstwa językowa, jakość artystyczna, oryginalność, dopasowanie do możliwości poznawczych dziecka.
  • Ilustracja: jakość artystyczna i dbałość o wykonanie projektu graficznego, oryginalność, dopasowanie do możliwośći poznawczych dziecka, jakość dostarczonych ilustracji.

A zatem wiecie co robić! Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE oraz na stronie internetowej.

Pamiętajcie, żeby uwierzyć w siebie i zrobić wszystko, żeby wygrać! Życzymy powodzenia i podrzucamy kilka inspiracji - wiele kuponów do sklepów z ubrankami, bucikami i akcesoriami dla dzieci ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close