logo

Konkurs Avon: kup wodę perfumowaną i wygraj nawet 10 tysięcy złotych

17lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W asortymencie Avon znalazła się wyjątkowa woda perfumowana Avon Dreams. Jej nuty zapachowe przypominają młodzieńcze marzenia, które z pewnością miała każda z nas. Teraz Avon pozwala na powrót tych wspomnień... W konkursie wystarczy sobie je przypomnieć - nagroda to aż 10 tysięcy złotych!

Reklama

Prawdopodobnie każdy z nas w młodzieńczych latach miał beztroskie marzenia i cele, które chciał zrealizować. Czasem brakowało nam środków, umiejętności, odwagi. Jednak marzenia są po to, by je spełniać. Przypomina o tym Avon. Na początku stworzył nową linię perfum - Avon Dreams. Nuty zapachowe tej wody toaletowej to śliwka, róża stulistna, a także łagodne nuty drzewne. Marka zapewnia, że zapach został stworzony po to, żeby wspominać młodzieńcze marzenia. Zachęca jednocześnie do tego, żeby zakupić tę wodę perfumowaną i powrócić na chwilę do dawnych chwil.

Konkurs Avon

Ze wspomnieniami oraz marzeniami wiąże się zatem konkurs organizowany przez firmę Avon. To najlepsza możliwość oraz okazja na to, żeby spełnić wcześniej wyśnione marzenia! Marka kosmetyków zachęca do tego, aby obudzić swoje zapomniane sny oraz sprawić, aby stały się one rzeczywistością. Jednak nie zostajecie w tym sami. Avon organizuje prosty konkurs, w którym należy:

 1. Kupić wodę perfumowaną Avon Dreams
 2. Zachować opakowanie, którego pokazanie będzie warunkiem wydania nagrody głównej
 3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkurs.avonpolska.pl
 4. Opisać swoje marzenie (od 5 do 500 znaków)
 5. Opcjonalnie można dodać zdjęcie, grafikę lub link do filmu prezentującego opisywane marzenie

Konkurs trwa do 23 marca 2016 roku i jest podzielony na kilka etapów. Zgłoszeń można dokonywać w następujących terminach:

 1. 11.02-19.02
 2. 20.02-28.02
 3. 28.02-06.03
 4. 07.03-15.03
 5. 16.03-23.03

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.

Weź udział i wygraj

Jeśli zasady konkursu już są jasne, dowiedzcie się o co naprawdę toczy się walka! Nagrodami w konkursie są:

 • Nagrody Główne: 5 nagród pieniężnych w wysokości 10 000 złotych każda
 • Nagrody Dodatkowe: 50 nagród w postaci voucherów ważnych od 31.03.2016 do 31.03.2017 o wartości 500,00 złotych każdy, do zrealizowania na stronie internetowej www.wyjatkowyprezent.pl

Takie nagrody pozwolą Wam na realizację marzeń! A o czym skrycie marzycie lub marzyłyście w młodzieńczych latach? O zagranicznej wycieczce, nauce nowej umiejętności, zrobieniu sobie tatuażu, skoku na bungee? ;-) Życzymy Wam odwagi i powodzenia w konkursie! Nagrodę możecie przeznaczyć także na realizację marzeń bliskich osób. W końcu najpiękniejszą rzeczą, którą można zrobić, jest podzielenie się czymś wartościowym z bliskimi. Zrobicie prezent sobie i innym! A nawiązując do prezentów...kilka sklepów ma dla Was małe niespodzianki do zamówień. Zainteresowani? Zobaczcie nasze kupony z gratisami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close