logo

Komputronik: Letnie wietrzenie magazynu. Ceny niższe nawet o 300 zł

21lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zapewne zdążyliście już obłowić się na wyprzedażach w sieciówkach i ubraliście się od stóp do głów na sezon letni. Ale to nie koniec wyprzedaży! Mamy zniżki na sprzęt elektroniczny!

Reklama

Komputronik ogłosił Letnie Wietrzenie Magazynu. Do 29 lipca możecie kupić setki produktów w obniżonych cenach. Nie uwierzycie, ale na wyprzedaży w Komputroniku zaoszczędzicie nawet 300 zł!

Promocja w Komputroniku

A jakie produkty kupicie w promocji aż 50% taniej?

  • głośniki,
  • kontrolery gier,
  • klawiatury,
  • myszy,
  • słuchawki,
  • tablety graficzne i czytniki.

Pomyślcie więc, czy nie przyda Wam się wymiana słuchawek do MP3, myszy czy głośników. Być może zbliżają się urodziny Twojego przyjaciela, ślub znajomych i tablet w promocji będzie jak znalazł? Jeśli słyszysz od swojej kobiety, że "za długo grasz na konsoli" i "w ogóle nie masz dla niej czasu" może dokup drugiego gamepada i grajcie wspólnie? Znajdziesz go w Komputroniku!

 

Najlepsze okazje na wyprzedaży w Komputroniku

Nawet 300 zł - tyle możesz zaoszczędzić na wyprzedaży. Komputronik zaszalał tego lata :) Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki konkretnie produkt kupicie.

Promocje w Komputroniku

Przy każdym z produktów promocyjnych podana jest regularna cena, cena promocyjna oraz informacja o różnicy cenowej, która zostaje w Waszym portfelu. Na Letnim Wietrzeniu Magazynu w Komputroniku warto więc kupić takie rzeczy, które: a) przydadzą Wam się, b) można na nich sporo oszczędzić, c) ich cena promocyjna jest atrakcyjna. Dlatego właśnie polecamy Wam:

A jak skorzystać z promocji? Przy każdym z produktów podany jest unikalny kod rabatowy, który należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia. Dodatkowo, każdy z wyprzedażowych produktów kupicie z darmową dostawą!

W najbliższym czasie nie tylko w Komputroniku znajdziecie promocje na sprzęt elektroniczny i AGD. Zobaczcie, gdzie jeszcze znajdziecie ciekawe oferty i kody rabatowe.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close