logo

Kolejny rzut kuponów w McDonald's - co tym razem?

29maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od początku maja możecie wrzucić coś na ząb w McDonald's taniej z kuponami, które pojawiły się do pobrania. Jednak kolejny raz restauracje McDonald's zaskakują swoich klientów i do obecnych kuponów dorzucają kolejne. Co tym razem zjecie w niższej cenie?

Reklama

28 powodów do... jedzenia

Kupony McDonald's

8 maja informowaliśmy Was o 26 kuponach na jedzenie, które pojawiły się w McDonald's. Możecie z nich skorzystać jeszcze do 4 czerwca. Oszczędzicie dzięki nim na swoim ulubionym zestawie Big Mac, nuggetsach czy Happy Mealu nawet kilkadziesiąt złotych. Pełna lista kuponów na jedzenie dostępna jest na stronie McDonald's.

Ku naszemu zdziwieniu restauracje nie poprzestały na tym. Dzisiaj doszły nas słuchy o kolejnych kuponach, które dodatkowo pojawiły się w dotychczasowej ofercie. Na zjedzenie średnich frytek za 3 zł lub wypicia orzeźwiającego, dużego shake'a również za 3 zł macie czas tylko do środy 31 maja, ale kto wie... może przed weekendem McDonald's zaskoczy nas jeszcze kolejnymi niespodziankami?

Zawsze i o każdej porze!

Kupony McDonald's

Chcecie wpadać do McDonald's o dowolnej porze i korzystać z kuponów wtedy, kiedy macie na to ochotę? Mamy sposoby na to, żeby zawsze mieć je przy sobie! Przypominacie sobie kiedy ostatnio wyszliście z domu bez telefonu? No właśnie! Dlatego najwygodniej będzie Wam pobrać aplikację z kuponami. Wystraczy tylko, że pokażecie je przy kasie na ekranie dowolnego urządzenia i gotowe :-) Zawsze, kiedy na horyzoncie pokażą się kupony - będziecie o tym wiedzieć i mieć je w swoim smartfonie.

Kupony McDonald's

Dla osób, które unikają pobierania aplikacji na swoje telefony czy tablety, mamy inne rozwiązanie. Możecie ściągnąć kupony, wydrukować je i zabrać ze sobą do McDonald's. Po prostu włóżcie je torebki lub torby i noście je ze sobą, dzięki temu bez względu na to, kiedy najdzie Was głód - będziecie mogli zjeść w McDonald's taniej :-)

McDonald's to jedna z tych restauracji, którą zapewne może nie często, ale chętnie odwiedzacie. Dodatkowe kupony rabatowe są kolejną zachętą żeby tam zajrzeć. Ale to nie jedyna restauracja, w której skorzystacie z kuponów na tańsze jedzenie. Mamy ich mnóstwo i to w całej Polsce!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close