logo

Kolejny kod na -20% od Groupona

09kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Okazja dla wszystkich polujących na dobre ceny na usługi w swojej okolicy. Restauracje, siłownie, mechanicy samochodowi, basen, a może kino? Niezależnie od tego, czego szukasz, do 10 kwietnia kupisz to 20% taniej.

Takie okazyjne rabaty na zakupy na Grouponie to już norma. W ostatnim czasie pojawiają się przynajmniej raz w miesiącu. Wciąż jednak wypuszczenie kodu zniżkowego przez ten portal jest niespodzianką - nigdy bowiem nie informuje się o nich użytkowników z wyprzedzeniem.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego rabatu, tak i teraz zniżka zadziała wyłącznie na oferty dostępne w zakładce "Twoje Miasto" - czyli te, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny na posiłkach w restauracjach, usługach kosmetycznych, karnetach na siłownię i zajęciach sportowych, kursach, usługach motoryzacyjnych i wielu innych.

20% rabatu otrzymamy wpisując w koszyku zamówień kod "SZALEJ20" (jak na obrazku poniżej). Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz. Kod ważny jest do 10 kwietnia 2015 roku. Maksymalny dodatkowy rabat to 50 zł. Oznacza to, że w przypadku zakupów, w których 20% ceny wynosi więcej niż 50 zł, naliczony zostanie rabat 50 zł właśnie, stanowiący maksymalną zniżkę.

Przed Świętami Wielkanocnymi informowaliśmy Was o biletach do Multikina, które na Grouponie kupić można za 16 zł. Oferta wciąż jest dostępna, i co ważne, na nią również obowiązuje rabat 20%! Po zastowaniu kodów cena jednego biletu spada do 12,80 zł!

Uwaga: Strona Groupona ma problemy z realizacją kodu - z nieznanych przyczyn kod nie działa u niektórych użytkowników, mimo spełniania warunków promocji. Jeżeli Wam również rabat nie chce się naliczyć, radzimy spróbować za jakiś czas - mamy nadzieję, że zespół Groupona szybko poradzi sobie z technicznymi problemami.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close