logo

Kolejna megapromocja! 1+1 za grosz w Super-Pharm!

17kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Mamy prawdziwy wysyp kosmetycznych promocji! Po drogeriach Rossmann i perfumeriach Sephora, przyszedł czas na promocyjny zastrzyk od Super-Pharm.

Najpopularniejsze drogerie zdążyły już nas przyzwyczaić, że jeśli któraś z nich postanowi zrobić wielką obniżkę cen, to pozostałe nie mogą pozostać w tyle. I choć ciężko zapamiętać te wszystkie rabaty i ich ograniczenia, dla konsumentów taka sytuacja jest jak najbardziej korzystna - my zawsze powtarzamy, w końcu okazji do tańszego kupowania nigdy za wiele ;)

A tych będzie w najbliższym czasie cała masa. Rossmann szykuje swoją popisową akcję -49% na kosmetyki do makijażu (więcej informacji w osobnym artykule), zaś Sephora wymieni nasze kosmetyki na nowe, z rabatem 40% (szczegóły w osobnym wpisie).

Na czym polega akcja Super-Pharm?

W dniach 17-31 kwietnia 2015 roku trwać będzie promocja "1+1 za grosz", w której kupujący dowolny podkład do makijażu twarzy, drugi dowolny produkt do makijażu (nie tylko podkłady), tańszy lub w tej samej cenie, dostaniemy za 1 grosz. Promocja nie dotyczy dermokosmetyków i akcesoriów do makijażu i obowiązuje we wszystkich drogeriach i perfumeriach Super-Pharm na terenie Polski (nie dot. aptek Super-Pharm).

Dodatkowo, każdy kto posiada kartę Lifestyle może skorzystać także z dwóch innych promocji:

* -40% na suplementy diety wspomagające odchudzanie

* -40% na kosmetyki wyszczuplające i ujędrniające (z wyłączenime dermokosmetyków)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close