logo

Kolejna edycja kuponów zniżkowych Allegro

09sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Allegro ponownie oferuje swoim użytkownikom kupony, które tym razem pozwolą zaoszczędzić 10 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy w dniach 8-11 stycznia zrobić zakupy przez aplikację mobilną tego serwisu.

Kupony rozdawane przez Allegro cieszą się bardzo dużą popularnością. Dotychczas można było dostać aż 20 zł obniżki, tym razem jednak można liczyć na mniejszą kwotę (10 zł). Same zasady przyznawania kuponu pozostały niezmienne: możemy je odebrać robiąc zakupy przez aplikację mobilną Allegro za minimum 50 zł.

Jak zdobyć kupon?

  1. Jeżeli masz już pobraną aplikację Allegro - zaktualizuj ją. Jeżeli nie, pobierz ją z dostępnych platform:
  2. W dniach 8-11 stycznia 2015 zrób zakupy przez aplikację za minimum 50 zł.
  3. Odbierz kod rabatowy, wybierając "moje allegro" w aplikacji i klikając "odbierz kupon"
  4. Wykorzystaj go w ciągu 14 dni na kolejne zakupy za minimum 50 zł – pamiętaj, że zakupy te muszą być zrobione za pośrednictwem aplikacji Allegro. Kupon jest ważny tylko przy zakupie z opcją "Kup teraz", a płatność za zakupiony  towar musi być dokonana poprzez aplikację mobilną.

Zniżki bez aplikacji

Dla tych, którzy nie skorzystają z aplikacji mobilnej Allegro, a polują na rabaty i promocję, mamy dobrą wiadomość: u nas znajdziesz setki zniżek do wykorzystania bez konieczności pobierania jakichkolwiek aplikacji :) Wejdź na GoDealla.pl/kupony i sprawdzaj nasze aktualne info o superpromocjach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close