logo

Kody rabatowe do PizzaPortal pod nakrętkami Pepsi - jak skorzystać?

24kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Wiosna to idealny czas na spotkania z przyjaciółmi i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a jeśli chcesz przy tym zjeść coś smacznego - podrzucamy świetną promocję "Zniżka Pepsi na Pizzaportal". Pod nakrętkami napojów marki Pepsi znajdziesz kody rabatowe 5 zł do wykorzystania na PizzaPortal. Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

Zniżka Pepsi na PizzaPortal - wrzuć coś na ząb z kodem rabatowym!

Wiosną większość z nas rusza się z domu i zaczyna spędzać coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. Nowa pora roku sprzyja aktywnościom na dworze, ale po każdym wysiłku, nawet zwykłym spacerze, warto wrzucić coś na ząb i naładować baterie :-) Więcej ruchu to przecież większy głód, prawda? :-) Z tego względu, że korzystamy z pięknej pogody, niekoniecznie mamy ochotę stać w kuchni i gotować, tym bardziej, że długie weekendy (a ten już przed nami) i urlopy bardzo rozleniwiają. Coś jednak na to poradzimy :-)

Pepsi przygotowała promocję na jedzenie z dowozem w PizzaPortal w sam raz dla tych, którzy w majówkę i wakacje nie chcą stać nad garnkami. Od 1 maja startuje akcja "Zniżka Pepsi na Pizzaportal". Swój kod znajdziesz pod nakrętką wybranych napojów gazowanych marki Pepsi! Każda nakrętka to 5 zł zniżki na zamówienie. Jak z niej skorzystać? Szczegóły poniżej!

Skorzystaj z kodu spod nakrętki Pepsi!

Wszyscy kochamy kody rabatowe pod nakrętkami! A teraz kupując swój ulubiony napój, możesz zyskać coś dodatkowo - to świetny deal :-) Pepsi 1 maja startuje z akcją "Zniżka Pepsi na PizzaPortal". Pod nakrętką napojów tej marki znajdziesz zniżkę w wysokości 5 zł na jedzenie w PizzaPortal.

Jak skorzystać ze zniżki od Pepsi na PizzaPortal?

  1. Kup napój Pepsi - w okresie 15.04-31.07 kup napój marki Pepsi objęty promocją (Pepsi, Pepsi MAX, Pepsi Lime, Pepsi Wild Cherry, Pepsi Ginger, Mirinda Lemon, 7Up, 7UP Lemon, Mountain Dew, Mountain Dew No Calories) oznaczony charakterystyczną nakrętką:
  2. Wymień kod spod nakrętki na 5 zł zniżki na PizzaPortal - z rabatu skorzystasz w okresie 01.05-31.07 na stronie www.pizzaportal.pl lub w aplikacji mobilnej PizzaPortal. W polu "Mam kupon rabatowy" wpisz kod spod nakrętki.
  3. Ciesz się swoim ulubionym jedzeniem w niższej cenie :-)

 

Warunki promocji "Zniżka Pepsi na PizzaPortal":

  • Rabat zostanie naliczony na zamówienia o wartości min. 20 zł.
  • Zamównienie musi być opłacone za pomocą usług płatniczych online.
  • Kody rabatowe nie sumują się i nie łączą z innymi rabatami.
  • Kod nie obejmuje kosztów napojów na portalu.

Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj. Jeśli pijesz napoje gazowane od firmy Pepsi i uwielbiasz jedzenie, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! PizzaPortal dostarczy Twój posiłek gdziekolwiek chcesz - do domu, na działkę, nad rzekę ;-) Zamiast tracić czas na zakupy, bieganie po supermarketach żeby skompletować całą listę produktów niezbędnych do przygotowania obiadu, a potem stać w kuchni, możesz skorzystać z promocji Pepsi, zrealizować swój kod rabatowy spod nakrętki na PizzaPortal i zamówić obiad ze zniżką :-) A co z wolnym czasem? Wykorzystaj go na spacer, rowerową wycieczkę lub spotkanie ze znajomymi!

Rabaty na jedzenie 

Zaplanuj sobie wolną majówkę od gotowania! Jeśli nie zaopatrzysz się w butelkę napoju z kodem rabatowym pod nakrętką, podrzucamy inne promocje na jedzenie, z których skorzystasz w całej Polsce, gdziekolwiek się znajdziesz! Zrób sobie trochę wolnego od gotowania i spróbuj nowych smaków!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close