logo

Kodano: oprawki Santino za 1 zł

23lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Takiej promocji jeszcze nie było! W optycznym sklepie internetowym Kodano wprowadzono zniżkę na wszystkie oprawy okularów korekcyjnych marki Santino. Po wpisaniu specjalnego kodu rabatowego przy finalizacji zamówienia, oprawki dostaniecie za symboliczne 1 zł.

Reklama

Osoby, które borykają się z wadą wzroku, czasami muszą rozwiązać jeszcze jedną zagwozdkę: wybór odpowiednich oprawek okularów. Często te oprawki, które są dostępne w korzystnej cenie, niestety nie spełniają naszych oczekiwań, a te, które w końcu nam się spodobają, mają kosmiczną cenę. Dlatego internetowy sklep optyczny Kodano wprowadził naprawdę korzystną promocję! Od dzisiaj, aż do końca marca, wszyscy zarejestrowani klienci Kodano mogą kupić oprawki marki Santino za... złotówkę!

Hasło brzmi: OPRAWKIZA1ZL

Promocja jest ważna aż do 31 marca 2016 roku. To wcale nie oznacza, że nie warto się spieszyć! Oczywiście, że warto, gdyż najlepsze oprawki okularowe mogą być sprzątnięte sprzed nosa. Może któreś z poniższych oprawek wpadną Ci w oko? ;-) To tylko przykłady, wchodząc na www.kodano.pl znajdziecie ich więcej!

  1. KP 309 c1
  2. KP 220 c3
  3. KP 178 c2
  4. KP 220 c4
  5. KP 264 c2
  6. KP 93 c1

Każdą z tych par okularów możecie mieć za 1 zł! Wystarczy, że wybierzecie oprawki, które najbardziej Ci się podobają, wprowadzicie swoje dane z recepty (moc prawego, lewego oka, a także wartości cylindra, osi oraz PD), wybierzecie soczewki oraz wpiszecie wyżej podane hasło w pole "kody rabatowe". Przypominamy, że z promocji mogą skorzystać tylko zarejestrowani klienci! Akcja nie obowiązuje także na soczewki okularowe. Za 1 zł otrzymacie wyłącznie oprawki, a za szkła będziecie już musieli dopłacić regularną kwotę.

Dobór oprawek

Przy doborze okularów kierujcie się przede wszystkim Waszym komfortem. Na szczęście Kodano oferuje tak duży wybór oprawek okularowych, że będziecie mogli wybrać odpowiedni kształt, kolor i model okularów. I to za symboliczną złotówkę. Jeśli chcecie dowiedzieć się przy okazji jak dobrać okulary do kształtu twarzy, zajrzycie do naszego poprzedniego artykułu o promocji Vision Express, w którym podpowiadamy, który rodzaj oprawek najbardziej pasuje na przykład do okrągłej twarzy.

Poniżej znajdziecie natomiast inne promocje optyczne. Korzystajcie do woli!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close