logo

Kochaj albo zwróć - testuj kosmetyki NIVEA

30paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Szukajcie, a znajdziecie - to hasło oddaje ducha nowej akcji Nivea, w której każdy ma szansę na znalezienie swojego kosmetycznego ideału. Dodatkowo przygotowano konkurs, w którym do wygrania są kosmetyki oraz 6 profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Nie lubisz? Oddaj!

Obecnie na rynku kosmetycznym są setki marek z tysiącami produktów - nic więc dziwnego, że znalezienie artykułu idealnego dla nas jest tak ciężkie. W tej kwestii swoją pomocną dłoń wyciąga Nivea, organizując akcję "Kochaj albo zwróć" i dając nam okazję do prówowania wielu opcji, zanim zdecydujemy się na tą właściwą. Wystarczy kupić jeden z balsamów tej marki i po prostu go używać. Jeżeli w trakcie jego użytkowania stwierdzisz, że nie jest to Twój ideał, możesz po prostu odesłać produkt, a Nivea zwróci Ci pieniądze. Według nas jest to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla mało zdecydowanych osób, które nie muszą się już obawiać, że "wtopią" pieniądze, jeżeli zakup okaże się nietrafiony. Akcja trwa od 15.10.2014 do 15.12.2014. Jej szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie organizatora.

Znajdź swój ideał

Niektórym kobietom dobranie odpowiedniego kosmetyku może sprawiać trudności. Właśnie z myślą o nich Nivea przygotował krótki test, którego rozwiązanie podpowie, jaki balsam będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Kiedy już poznamy odpowiedż na pytanie, jaki powinien być nasz ideał, możemy wziąć udział w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, jaki jest Twój idealny balsam. Czas na przesłanie odpowiedzi konkursowych mija 15.12.2014 roku. 100 najlepszych zgłoszeń otrzyma kosmetyki marki Nivea o wartości 100 zł, zaś 6 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych profesjonalną sesją zdjęciową. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdziecie na www.nivea.pl.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close