logo

Klub Rossmann - jak do niego dołączyć i czy warto?

14kwi 2017

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Jedna z Waszych ulubionych drogerii wystartowała właśnie z aplikacją mobliną oraz programem lojalnościowym dla stałych i nowych klientów. W jaki sposób możecie dołączyć do Klubu Rossmann, jakie profity i rabaty na Was czekają, czy naprawdę warto? Dowiecie się tego z naszego artykułu!

 10 kwietnia Rossmann ruszył z zupełnie nowym programem lojalnościowym. Dołączając do Klubu Rossmann będziecie mieli szansę nie tylko jako pierwsi dowiadywać się o akcjach promocyjnych, ale otrzymacie również dostęp do unikatowych kodów zniżkowych i rabatów. Czy to się opłaca i naprawdę warto?

Klub Rossmann - jakie korzyści?

Jeszcze przed samą analizą zysków z dołączenia do Klubu Rossmann pewnie większość z Was domyśliła się, że naprawdę warto. Zawsze warto dołączać do programów lojalnościowych czy zapisywać się na newsletter do sklepów, w których często robimy zakupy, ponieważ bardzo często dostajemy wtedy kody zniżkowe i rabaty na wyłączność.

Klub Rossmann korzyści

A co dostaniecie w ramach za dołączenie do Klubu Rossmann?

  1. dodatkowe rabaty
  2. pomoc organizacjom charytatywnym
  3. 20% zniżki na wydruk zdjęć
  4. dodatkowe rabaty w programie Rossnę!

Jak dołączyć do Klubu Rossmann i jak to działa?

Klub Rossmann korzyści

  1. Pobierz bezpłatną aplikację Rossmann PL ze sklepów: Google Play, App Store lub Windows
  2. Zarejestruj się lub zaloguj do aplikacji.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny i zdecyduj, do którego programu chcesz dołączyć: Klub Rossmann, Rossnę! czy oba

WAŻNE: jeżeli rejestrowałeś się wcześniej na stronie rossmann.pl lub w programie Rossnę! to nie musisz się rejestrować ponownie, wystarczy, że zalogujesz się na dotychczasowe dane.

Sami przeszliśmy przez ten proces i zapewniamy, że jest to bardzo proste i szybkie, a sama aplikacja jest intuicyjna :-) Po ściągnięciu aplikacji i zarejestrowaniu się, w zakładce "Twoja karta" znajdziecie swoją wirtualną kartę Klubu Rossmann, która będzie uprawniała Was do korzystania ze zniżek i bonusów. Wystarczy, że przy okazji robienia zakupów w Rossmannie pokażecie ją przy kasie, sprzedawca ją zeskanuje i na tej podstawie zostanie udzielony Wam odpowiedni rabat w zależności od aktualnie trwającej promocji. Proste, prawda? :-)

Promocje na kosmetyki

Tak, jak wspominaliśmy, koszystając z aplikacji już 20 kwietnia zgarniecie aż 55% rabatu na kosmetyki do makijażu w Rossmannie, ale jesteśmy pewni, że takich akcji będzie znacznie więcej! Wyczekujcie więc promocji i zaglądajcie regularnie na naszego bloga GdziePromocja. My na pewno poinformujemy Was możliwie szybko o zbliżających się świetnych zniżkach w Rossmannie i nie tylko. A dla osób, którym przyda się więcej promocji na kosmetyki, nie tylko te do makijażu, mamy jeszcze specjalną listę najlepszych rabatów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close