logo

Klub MediaMarkt: jak dołączyć i zyskać rabat 40zł?

20mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dobrze Wam znany sklep ze sprzętem RTV, AGD i elektroniką właśnie startuje ze swoim programem lojalnościowym. Za dołączenie do Klubu MediaMarkt otrzymacie 40 zł zniżki na zamówienie, nagrody niespodzianki i wydłużony termin zwrotu towarów. Jak się zapisać? Sprawdźcie!

Reklama

Każdy większy sklep i znana marka posiadają własne programy lojalnościowe dla stałych klientów, gdzie za dołączenie do klubu otrzymujecie w zamian rabaty i zniżki, możliwość korzystania z ekskluzywnych promocji czy kuponów rabatowych oraz historię swoich zakupów online lub inne dodatkowe funkcje. Co i gdzie zyskacie z kartami stałego klienta i programami lojalnościowymi? Spis tego typu okazji zamieściliśmy w naszym osobnym artykule na ten temat:

Karty stałego klienta i programy lojalnościowe

Teraz do tego grona dołącza Media Markt, gdzie za dołączenie do klubu dostaniecie szereg dodatkowych benefitów. 40 zł rabatu na zamówienie, nagrody niespodzianki, kupony, rabaty i wiele więcej.

Jak dołączyć do Klubu MediaMarkt?

Klub MediaMarkt jak dołączyć

1. Jeżeli masz już konto online:

 • Zaloguj się na mediamarkt.pl.
 • Przejdź do zakładki Klub MediaMarkt i kliknij "Zarejestruj się".
 • Wypełnij formularz, uzupełnij swoje dane i zaakceptuj Regulamin Klubu.

2. Jeśli nie masz jeszcze konta:

 • Utwórz konto klienta na mediamarkt.pl.
 • Podczas tworzenia konta zaakceptuj Regulamin Klubu.
 • Uzupełnij swoje dane.

3. Dołącz w sklepie stacjonarnym:

 • Zapytaj sprzedawcę w sklepie stacjonarnym o możliwość dołączenia do Klubu MediaMarkt.

W formularzu dołączenia do Klubu MediaMarkt będziecie musieli podać swoje dane takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres: 

Klub MediaMarkt jak dołączyć

Pamiętajcie jednak, że dołączenie do programu lojalnościowego jest dobrowolne i to wyłącznie Wasz wybór. Jeśli jednak chcecie korzystać ze wszystkich okazji i promocji klubu, wypełnienie formularza jest do tego niezbędne. Czy warto?

Jakie korzyści?

Klub MediaMarkt jak dołączyć

Dołączanie do programów lojalnościowych zawsze wiąże się z pozostawieniem swoich danych, ale również korzyściami. Dlatego my zachęcamy Was żebyście dołączali do klubów tych sklepów, w których najczęściej robicie zakupy na co dzień lub gdzie zyskacie naprawdę atrakcyjne profity. A 40 zł rabatu na zamówienie to tylko jedna z kilku dodatkowych okazji, jaka czeka członków Klubu MediaMarkt.

 • 40 zł rabatu - po rejestracji w Klubie otrzymasz powitalny rabat w wysokości 40 zł na następne zakupy za min. 240 zł.
 • Kupony rabatowe - w przyszłości będziesz otrzymywać kolejne rabaty i kupony na zakupy w Media Markt.
 • Nagrody niespodzianki - za 3, 6, 9 i 12 zakup dostaniesz nagrodę niespodziankę.
 • Wydłużony termin zwrotu - członkowie Klubu mają 45 dni na zwrot towarów lub ich wymianę.
 • Historia zakupów online - każdy Twój zakup zostanie odnotowany na koncie Klubu. Nie musisz więc zbierać paragonów w celu ewentualnej reklamacji.

To wszystko, co możecie otrzymać po dołączeniu do najnowszego programu lojalnościowego sklepu Media Markt. Nas najbardziej skusiła zniżka w wysokości 40 zł na kolejne zamówienie, ponieważ kupony rabatowe w Media Markt to naprawdę nowość. Ten sklep rzadko kiedy udostępnia klientom tego typu okazje, a dzięki rabatowi będziecie mogli zaoszczędzić na małym AGD czy innym sprzęcie do domu :-)

Kup z rabatem!

Po dołączeniu do Klubu w ciągu maksymalnie 3 dni otrzymacie na swoją skrzynkę mailową kupon rabatowy do wykorzystania na kolejne zakupy za min. 240 zł, dlatego chcieliśmy podsunąć Wam kilka produktów, które możecie kupić taniej dzięki klubowej zniżce :-)

 • Aparat Instax Mini 9 - normalnie 269 zł, cena po rabacie 229 zł:

Klub MediaMarkt jak dołączyć

Klub MediaMarkt jak dołączyć

Klub MediaMarkt jak dołączyć

To oczywiście tylko przykłady wybrane przez nas. Wy będziecie mogli kupić każdy dowolny produkt w Media Markt z rabatem 40 zł pod warunkiem, że wartość Waszego koszyka przekroczy 240 zł :-)

Oszczędności na sprzęt RTV i AGD u nas znajdziecie zawsze! Nie tylko Media Markt oferuje Wam zniżki. W jakich jeszcze sklepach z nich skorzystacie? Tego dowiecie się ze spisu promocji poniżej.

Źródło zdjęcia głównego: Media Markt

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close