logo

Kinowe promocje: gdzie i kiedy dostaniemy tanie bilety?

01mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Do jakiego kina i w jaki dzień powinniśmy wybrać się na oglądanie filmu, aby nieco zaoszczędzić? Sprawdziliśmy kinowe promocje!

Reklama

Emocje po rozdaniu Oskarów wciąż nie opadły, a Ci, którzy jeszcze nie widzieli nagrodzonych filmów, powinni szybko to nadrobić wybierając się na seans. No tak, ale chcąc zobaczyć w kinie wszystkie warte uwagi filmy, może się okazać niezłym wyzwaniem... ekonomicznym. Jednak w niektórych sieciach filmowych możemy dostać bilet nieco taniej, jak to zrobić?

Tanie środy

Może mały weekend w środku tygodnia? Sprawdzając repertuar na nadchodzący tydzień w Cinema City, środę powinniśmy podkreślić - w ten dzień obowiązuje świetna promocja, czyli 15zł za każdy bilet! Cena dotyczy filmów 2D, w przypadku filmów 3D kosztują one 18zł.

Jeśli akurat w środę wypada święto lub dzień ustawowo wolny od pracy, to traktowany jest on według cennika weekendowego.

Seans we wtorek

Nieco inna promocja czeka na nas w Multikinie. Jeśli jesteśmy fanami orzeźwiającego smaku Somersby, to nie wyrzucajmy kapsli - wystarczy, że przyniesiemy ze sobą trzy kapsle na wtorkowy wieczór w kinie i wtedy bilet będzie nas kosztował maksymalnie 10zł. Kapsle mogą być z: Somersby Apple, Somersby Blackberry, Somersby Elderflower. Akcja trwa do końca roku!

Promocja nie obowiązuje podczas projektów specjalnych takich jak maratony filmowe, transmisje różnych wydarzeń, Poranków, Kina na Obcasach, filmów familijnych, pokazów na zaproszenia. Listę filmów wyłączonych z promocji znajdziecie w kasach barów kinowych. Niestety promocja nie jest dostępna w Multikinie Wola w Warszawie oraz w Kielcach.

Wtorki w Helios

Wtorek to szczęśliwy dzień dla kinomaniaków, ponieważ nie tylko Multikino przygotowało promocję, ale również sieć kin Helios. Bilety na filmy 2D kosztują 15zł, a na filmy 3D - 17zł dla wszystkich!

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście Leonardo Di Caprio w jego oskarowej roli, to koniecznie wybierzcie się na "Zjawę"! A dla tych, którzy śledzą wszelkie premiery polecamy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Podpowiadamy również, że Dzień Kobiet w tym roku wypada we wtorek ;)

Szukacie innych promocji związanych z kulturą i sztuką? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close