logo

Kino letnie za darmo - Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław

04lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wakacyjna aura zachęca do wyjazdów nad jezioro, grillowania, aktywnego spędzania czasu. Ale co zrobić, kiedy na horyzoncie urlopu nie widać jeszcze przez długi czas, dzieciaki nudzą się siedząc w domu, a Twój budżet wakacyjny jest już zamknięty? Skorzystaj z letniego kina zupełnie ZA DARMO!

Reklama

 

Filmowa Stolica Lata

Filmowa Stolica Lata to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń letniego kina nie tylko w Warszawie, ale również w całej Polsce. Ponad 20 miejsc prelekcji, 10 tygodni dobrego kina, blisko 200 filmów i niezliczone emocje - to wszystko znajdziecie w kinie pod chmurką w stolicy. Filmy na leżakach będzie można oglądać m.in. w Amfiteatrze Bemowo, przy ulicy Strażackiej, w Parku Wielkopolskim czy Instytucie Audiowizualnym. W repertuarze znajdują się oscarowe filmy: "Grand Budapest Hotel", "Nietykalni" czy "Grawitacja", ale również kultowe produkcje: "Bonnie i Clyde", "Doskonały Świat". Dokładny repertuar znajdziesz tutaj.

Żródło: www.heyuguys.com

Fani Wood'ego Alena będą mogli obejrzeć aż 8 filmów tego reżysera na warszawskim Urynowie. Zabawne komedie, specyficzny humor i kunszt reżyserski w połączeniu z leżakami na świeżym powietrzu na pewno sprawią, że letnie wieczory na Ursynowie będą wyjątkowe!

Jeśli nie znajdziesz pomysłu na zagospodarowanie piątkowego wieczoru w stolicy, możesz skorzystać z propozycji filmów Kina Letniego w Koperniku. Poza prelekcjami będzie można posłuchać rozmów z ekspertami z wielu dziedzin, zadać pytania i wymienić się doświadczeniem.

 

Kino pod chmurką w Poznaniu

Jesteś miłośnikiem kina, chciałbyś się rozerwać na świeżym powietrzu (ale nie napocić się zanadto)? W te wakacje w Poznaniu naprawdę jest co oglądać! Cztery letnie kina z bezpłatnym wstępem oferują tak zróżnicowany repertuar, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Kino Letnie na Dziedzińcu Sztuki z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zwierząt, ponieważ to właśnie one będą tegorocznym motywem przewodnim letniego kina w Starym Browarze. Poza kultowymi już produkcjami, takimi jak: "Człowiek słoń" czy "Efekt motyla", w repertuarze kina nie zabraknie również nowości. W każdą środę lipca i sierpnia o godzinie 21:30 będzie można nie tylko obejrzeć kawał dobrego kina, ale również dowiedzieć się więcej o zagrożonych gatunkach zwierząt i ochronie środowiska. Przyjemne i pożyteczne :)

Kino na leżakach na Międzynarodowych Targach Poznańskich to propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników kina, ponieważ w repertuarze nie zabraknie znanych klasyków takich, jak "Makbet" czy "Poznań 56", jak i nowości. Jeśli nie chcesz spędzać wieczorów w mieszkaniu, koniecznie wpadnij na targi i odpręż się pod gwiazdami.

Kino plenerowe na placu przed galerią handlową Malta to pomysł na zagospodarowanie piątkowych wieczorów. To propozycja również dla tych, którzy chcą mieć wpływ na wybór repertuaru. Kilka dni przed każdym seansem na facebooku będzie można wziąć udział w głosowaniu na film, którego projekcja odbędzie się w najbliższy piątek po głosowaniu.

Chcesz się odprężyć nad Wartą, spędzić czas ze znajomymi, obejrzeć naprawdę dobry film światowej klasy? KontenerArt oferuje plenerowe oglądanie filmów, których motywem przewodnim będą żeglarze. Nie zabraknie leżaków, doborowego towarzystwa i niecodziennego kina, które z pewnością urozmaicą każdy wieczór.

Kino Letnie w Krakowie

Kina pod gwiazdami nie mogłoby zabraknąć w Krakowie! W sobotnie, wakacyjne wieczory będzie można najeść się popcornu i obejrzeć polskie oraz zagraniczne filmy, które wzruszają i bawią do łez, chwytają za serce czy trzymają w napięciu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w pyszne przekąski, weźmiesz przyjaciół i w sobotni wieczór pojawicie się na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Krakowie. Spośród takich filmów, jak: "Chłopaki nie płaczą", "Kocha, lubi, szanuje", "Kac Vegas", "Nietykalni", "Rejs" czy "Wielki Gatsby" będzie można wybrać najciekawsze prelekcje, jakie pojawią się w kinie letnim, poprzez facebook'owe głosowanie.

Darmowe kino w Gdańsku

Wybierasz się na wakacje nad morze i szukasz wieczornych rozrywek? Chodzenie po klubach nie jest dla Ciebie? Zajrzyj do darmowego kina letniego w Gdańsku! Odpręż się na leżakach przy największych kinowych hitach oraz tegorocznych premierach! Nie zabraknie dobrego humoru, popcornu i emocji. Przyjdź na zielony taras Galerii Morena!

Kinowe weekendy we Wrocławiu

Fani kina niezależnego oraz spóźnialscy, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć tegorocznych premier, mogą liczyć na naprawdę ciekawe wieczory z kinem we Wrocławiu. Organizatorzy zaprezentują prestiżowe filmy uznane na światowych festiwalach filmowych, dlatego będzie co oglądać!

 

Letnie kina to tylko jeden ze sposobów spędzania wakacyjnego czasu. Jeśli podczas swojego urlopu chciałbyś nadrobić kulturalne zaległości, sprawdź gdzie zrobisz to taniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close