logo

Kierunek USA! Leć do wybranego miasta z LOT od 1999 zł w dwie strony

12paź 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Mamy dla Was dwie informacje. Jedną bardzo dobrą, drugą trochę gorszą, ale nie aż tak złą :) Zaczniemy od tej gorszej. Dzisiaj nie będzie Szalonej Środy w LOT. Mamy jednak lepszą wiadomość, która z pewnością Was ucieszy! Zamiast Szalonej Środy możecie skorzystać z promocyjnych cen na bilety do Stanów Zjednoczonych. I to nie tylko dzisiaj!

Reklama

Standardowe ceny na bilety do Nowego Jorku czy Chicago to koszt rzędu 3 tysięcy złotych w dwie strony i więcej. Z tego względu wiele osób, których fascynują Stany Zjednoczone, nie decyduje się na taką podróż ze względu na bardzo wysokie ceny dojazdu. Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły temu zaradzić wprowadzając specjalną promocję na loty do USA już od 1999 zł w dwie strony z bagażem rejestrowanym do 23 kg. Niezapomnianą podróż do Stanów Zjednoczonych, w zależności od miasta przylotu, będziecie mogli odbyć w terminach 15.01.2017-31.10.2017. Nowy rok zapowiada się niesamowicie!

Dokładne terminy i ceny lotów

PLL LOT promocje na bilety do USA

Bilety na loty w promocyjnych cenach będziecie mogli kupić jeszcze do 25 października na stronie PLL LOT. Podajemy dokładne terminy podróży objętych rabatem:

  • Newark: podróż musi być rozpoczęta między 28.04-22.06.2017
  • Los Angeles: 03.04-26.06.2017 i 16.08-31.10.2017
  • Nowy Jork: 15.01-26.03.2017
  • Chicago: 15.01-26.03.2017

Wylot możecie zarezerwować z jednego z ośmiu miast: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Poznań, Rzeszów, Kraków, Katowice. Ceny zaczynają się już od 1999 zł w zależności od tego, dokąd dokładnie zdecydujecie się polecieć:

Promocja LOT do USA

Podróż do USA to z pewnością niezapomniana przygoda i chociaż raz w swoim życiu warto odpuścić sobie wakacje na plaży, zmobilizować się i odłożyć trochę więcej pieniędzy żeby wybrać się do Nowego Jorku, Chicago czy Los Angeles. Tym bardziej, że okazja na loty za 1999 zł w dwie strony z bagażem wliczonym w cenę nie codziennie się trafia!

Jak zarezerwować tańszy lot?

Jeżeli chcecie skorzystać z promocyjnych cen na loty do USA z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, wejdźcie na stronę lot.com/pl/loty-do-usa, kliknijcie w przycisk "SPRAWDŹ" przy mieście, do którego chcecie polecieć i za pomocą wyszukiwarki lotów zarezerwujcie odpowiedni kierunek w niższej cenie. Pamiętajcie tylko żeby wybrać odpowiedni termin podróży, który jest objęty promocją!

PLL LOT wyszukiwarka lotów do USA

Przygotuj się do podróży korzystając ze zniżek

Jeśli zdecydujecie się na jeden z promocyjnych kierunków do USA z pewnością przyda Wam się zabrać kilka rzeczy. No i musicie oczywiście się w coś spakować! Mamy dla Was małą listę zniżek i rabatów na torby podróżne, walizki, odzież i kosmetyki, które będą niezbędne w czasie wyjazdu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close