logo

Kiermasz Wittchen: torebki, portfele i inne okazje do 100 zł

16mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jak co roku z okazji nadchodzącej wiosny Wittchen organizuje wielki kiermasz, na którym rabaty sięgają nawet 70%. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie produkty uda Wam się kupić z tak wysoką zniżką i ile na nich oszczędzicie. Wyniki naszego śledztwa znajdziecie w dalszej części artykułu.

Reklama

Jesteście wielkimi fanami marki Wittchen i z każdej wypłaty odkładacie małą kwotę na swoją wymarzoną torebkę, nowe skórzane buty czy portfel, ale i tak w czasie zakupów patrząc na cenę w koszyku 699,00 zł nieco przechodzą Was ciarki i musicie kilka razy dobrze się zastanowić zanim naprawdę sprawicie sobie mały prezent?

Kiermasz Wittchen marzec 2017

We wszystkich salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Wittchen do 19 marca trwa kiermasz wyprzedażowy z rabatami do 70%. Nie będziecie musieli już wydawać 699,00 na torebkę! A ile dokładnie oszczędzicie? Jakie modele kupicie obiecane 70% taniej? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Torebki Wittchen 70% taniej - modele do 100 zł

Na pierwszy ogień pod lupę wzięliśmy torebki, ponieważ to kultowe produkty, z którymi marka Wittchen jest silnie kojarzona i każde promocje z nimi związane cieszą się sporym zainteresowaniem. Na kiermaszu udało nam się znaleźć modele przecenione aż o 70%, a na dodatek... nie zapłacicie za nie więcej niż 100 zł!

Wittchen kiermasz torebki do 100 zł

(Wittchen - torebka damska jasny brąz, torebka damska czarna)

W przypadku czarnej torebki macie do wyboru aż 5 wersji kolorystycznych: brązową, czarną, czarno-niebieską, czarno-różową i granatowo-niebieską. Obie są wykonane ze skóry ekologicznej i za obie zapłacicie równo 99 zł zamiast 329 zł, dzięki czemu oszczędzacie 230 zł.

Jeszcze więcej okazji do 100 zł

Nie samymi torebkami Wittchen żyje i na kiermaszu udało nam się znaleźć więcej okazji do 100 zł. I to naprawdę nie byle jakich!

Wittchen kiermasz

Ile oszczędzicie na poszczególnych produktach? Za kosmetyczkę i pasek męski zapłacicie 110 zł mniej, a przy zakupie portfela w Waszej kieszeni zostanie aż 120 zł. Dodamy tylko, że cena 79 zł za skórzany portfel Wittchen to prawdziwa okazja jakich mało!

Chyba każdy wydaje pieniądze z bólem serca, nawet jeżeli to, co kupuje bardzo mu się podoba. W szczególności trudno wydaje się te kwoty, na które długo trzeba było pracować i długo je odkładać. Torebka za 699 zł dla większości jest ekstrawagancją. Dokładając 200 zł - 300 zł można kupić już tygodniowe wakacje za granicą. Dlatego właśnie kiermasz w Wittchen jest świetną okazją do tego żeby podarować sobie nieco luksusu w naprawdę dobrej cenie. A gdzie jeszcze szukać takich promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close