logo

Kiermasz Wittchen rozpoczęty! Luksusowa galanteria taniej do 70%

17wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

ielki Kiermasz Wittchen właśnie ruszył. Tylko przez kilka najbliższych dni torebki, bagaże, galanterię skórzaną, odzież i obuwie kupimy taniej nawet o 70%!

Wrześniowy kiermasz galanterii

Bardzo wysoka jakość produktów, elegancki wygląd i estetyczne wykonanie to pierwsze trzy skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o marce Wittchen. Czwartym jest niestety, dość wysoka cena. Dlatego takie okazje jak ta, cieszą nas niezmiernie. W końcu kto nie lubi kupować jakościowych towarów za ułamek ich ceny?

Kiermasz Wittchen tej jesieni potrwa od 17 do 21 września. To zaledwie 5 dni, dlatego warto pośpieszyć się i skorzystać z promocyjnych cen, obniżonych nawet do 70%. Zdajemy sobie sprawę, że taka ilość przecenionych artykułów może rozkojarzyć, dlatego postanowiliśmy Wam trochę pomóc i podpowiedzieć, na jakie artykuły warto szczególnie zwrócić uwagę.

Skórzane buty z dużymi zniżkami

W kiermaszowej zakładce "Buty" wybór jest naprawdę spory. Od jesiennych botków, po letnie sandały i półbuty - do wyboru, do koloru. Oczywiście jak to na jesiennych wyprzedażach bywa, przeważają letnie modele. Od nas mała wskazówka: pamiętajcie, że mimo iż lato już za nami i teraz może nie potrzebujecie już letnich butów, to za rok piękne, skórzane buciki od Wittchena i to kupione w duuużo niższej cenie, mogą się Wam bardzo przydać ;)

 

 

Torebki z %

Wizytówka marki Wittchen, eleganckie skórzane torebki, na Kiermaszu także można kupić po niższych cenach. Klasyczne, nowoczesne, małe, duże - jest z czego wybierać. Poniżej kilka przecenionych modeli na rozbudzenie apetytu na zakupy ;)