logo

Kiermasz Wittchen do -70% i dodatkowe 10 zł rabatu

21mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiosna to czas Mid Season Sale, wielkich akcji z kuponami z gazet oraz kultowych promocji. Właśnie rozpoczął się Kiermasz Wittchen, podczas którego skorzystacie z obniżek sięgających aż 70%. Teraz możecie otrzymać również dodatkowe 10 zł rabatu na produkty kiermaszowe. Jak skorzystać z promocji?

Reklama

Kochamy wiosnę! To właśnie wraz z jej nadejściem, w sklepach pojawiają się pierwsze wyprzedaże w środku sezonu na nową kolekcję. Listę Mid Season Sale znajdziecie w naszym najnowszym artykule. Poza wyprzedażami w połowie nowego sezonu, wiosną startują także największe akcje kuponowe w Polsce ze znanymi magazynami:

Z nich skorzystacie już niedługo! Podobnie, jak z kultowych promocji organizowanych cyklicznie w znanych sklepach.

Kiermasz Wittchen do -70%

Kiermasz Wittchen do -70%

Już po raz kolejny w Wittchen wystartował słynny Kiermasz galanterii skórzanej, w czasie którego wybrane modele kupicie taniej nawet o 70%. Promocja ta potrwa do wtorku 27 marca.

Kiermasz Wittchen do -70%

Promocją kiermaszową są objęte:

  • torebki damskie,
  • portfele,
  • obuwie,
  • walizki,
  • torby męskie,
  • paski,
  • apaszki,
  • odzież,

czyli rzeczy ze wszystkich kategorii w sklepie Wittchen. Poza rabatami sięgającymi 70%, marka ta ma dla Was jeszcze niespodziankę. Tym razem możecie uzyskać także dodatkową zniżkę na kiermaszowe produkty objęte przeceną.

Jak zyskać dodatkowy rabat?

Jeżeli chcecie skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 10 zł na swoje zamówienie, wystarczy, że podczas Kiermaszu w Wittchen zrobicie zakupy za min. 299 zł i w pierwszym kroku koszyka podacie kod rabatowy: kiermasz1e

Kiermasz Wittchen do -70%

Wówczas wartość Waszego zamówienia zostanie obniżona o dodatkowe 10 zł. Nie dość, że skorzystacie z przecen sięgających 70%, to na dodatek możecie oszczędzić jeszcze dodatkowe 10 zł :-) My sprawdziliśmy również, co uda Wam się kupić do 100 zł - to dość rozsądny budżet.

Na Kiermaszu do 100 zł

100 zł na galanterię skórzaną to naprawdę rozsądny budżet, który w zupełności wystarczy Wam na zakupy. W Wittchen kiermaszowych produktów do 100 zł znajdziecie naprawdę sporo.

Kiermasz Wittchen do -70%

Torebki, walizki, torby, portfele... takie produkty kupicie podczas Kiermaszu w Wittchen do 100 zł. A jeżeli szukacie jeszcze więcej zniżek na galanterię skórzaną, wiemy, gdzie je znajdziecie! Mamy dla Was całą listę promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close